Je tady zase letní výzva a s ní 28 denní on-line program Krásní do plavek za 28 dnů ve formě eBooku a on-line podpory. Vyhrajte svůj osobní jídelní plán Metabolic balance® v hodnotě 7.900 Kč, permanentku na 5 lekcí do tělocvičny v centru Cordeus nebo tělesnou analýzu přístrojem Tanita. Více se dočtete níže…

Odhalte tajemství štíhlé postavy a restartujte svůj metabolizmus za 28 dnů s jídelníčkem dle ukázkových principů programu metabolic balance®! Postup krok za krokem s ukázkovým metabolicky vstřícným menu na 28 dnů vám pomůže nejen trochu zhubnout, ale také restartovat svůj metabolizmus, zlepšit svoji energii a cítit se tak mnohem lépe ve svém těle! Navíc se budete cítit v plavkách krásní… A to už stojí za to!

Tato akce je vhodná pro ty klienty, kteří NEJSOU v programu metabolic balance® a NEMAJÍ ještě svůj osobní jídelní plán vystavený na základě laboratorních hodnot. 

 • Tento letní čtyřtýdenní program vám pomůže upravit (někomu možná zcela změnit) životní styl, změní i váš pohled na zdravé jídlo a ukáže vám, jak je snadné zhubnout i bez hladovění!
 • Vyzkoušíte si chutné a zdravé kombinace, po kterých půjdou kila dolů jen tak mimochodem! Poznáte a zažijete, jak je možné uvést látkovou výměnu opět do rovnováhy!
 • Díky této zkušenosti se zbavíte tuků, které máte navíc, budete vypadat a cítit se dobře ve svém těle, odlehčíte trávení i váze, poznáte způsob, který vede k lepší kondici, dokonalejšímu tělu a pocítíte jaké to je být v kůži člověka, který se nemusí před druhými „zahalovat“…
 • Zároveň zlepšíte a posílíte vaši energii a vitalitu a podpoříte vaše celkové zdraví…
 • A JEŠTĚ MŮŽETE VYHRÁT!

A to přece sojí za to!

Co získáte 

✔︎ Jídelníček na 28 dnů zaměřený na hubnutí a tvarování těla

✔︎ Ukázku pravidel, doporučení a zásad, které nám fungují v programu metabolic balance®

✔︎ Inspiraci v podobě receptů dle principů progamu metabolic balance®

✔︎ On-line podporu po dobu 30 dnů formou edukačně-podpůrných e-mailů a facebookové skupiny

✔︎ VÝHRA!? Pokud se zúčastníte letní výzvy, můžete na konci vyhrát svůj osobní jídelní plán Metabolic balance® v hodnotě 7.900 Kč , permanentku na 5 lekcí cvičení, nebo tělesnou analýzu přístrojem Tanita…

Motto: Projevte respekt k jedinému tělu, které máte a zúčastněte se s námi této letní výzvy – a vyhrajte svůj osobní jídelní plán Metabolic balance® v hodnotě 7.900 Kč!

Pokud tedy také patříte k lidem, kteří chtějí pro své tělo nyní něco aktivně udělat, pojďte začít hned, co nejdříve, dokud máte tzv. „letní plavkovou“ motivaci a můžete s letní vášní a dychtivostí převést své plány na zhubnutí  do praxe.

S úpravou váhy a metabolizmu máme více jak osmileté bohaté zkušenosti, které pomohly již stovkám našich klientů trvale

 • upravit hmotnost,
 • vybalancovat metabolizmus,
 • poznat a pochopit potřeby svého těa,
 • zlešpit celkovou energii a
 • získat lepší kondici.

Doporučení, zásady a menu, která jsou pilířem tohoto 28 denního programu, vycházejí z principů celosvětově úspěšného programu pro úpravu váhy a metabolizmu Metabolic balance®.

Co vše získáte

 • Ukázkový detoxikační, redukční a velmi flexibilní jídelníček na 28 dnů.

  Objednejte si on-line program Krásní do plavek - metabolicky vstřícný jídelníček na 28 dnů, který funguje...

  Objednejte si on-line program Krásní do plavek – metabolicky vstřícný jídelníček na 28 dnů, který funguje…

 • Inspiraci v podobě zdravých, metabolicky vstřícných receptů.
 • Další tipy a inspiraci pravidelně do vašeho mailu.
 • Bonusy v podobě osobního check-listu, 14 zásad pro úspěšné hubnutí, a další pomocníky…
 • Návod, krok za krokem, jak upravit svoji váhu a být krásní do plavek, a to nejen v létě…
 • Možnost vyzkoušet si jak funguje program metabolic balance® na nečisto.
 • Naučím vás jak uvést tělo do rovnováhy dobře zvoleným jídlem a jeho správnými kombinacemi. Tuto zlušenost si odnesete již navždy.
 • Poznáte principy metabolicky vstřícného stravování, a ověříte si jeho působení na vlastním těle!
 • Vyzkoušíte nové recepty a kombinace, po kterých půjdou kila dolů jen tak mimochodem!
 • Díky tomu se pozmění i váš celkový přístup k jídlu, budete se cítit moc fajn ve svém těle, rozzáříte se a zažijete úžasný pocit ze sebe samých, protože to prostě dokážete!
 • Díky této zkušenosti budete vypadat a cítit se mnohem lépe, odlehčíte nejen trávení, ale i váze.
 • Poznáte způsob, který vede k lepší kondici, dokonalejšímu tělu a fajn pocitu ze sebe samých.
 • Ukáži vám cestu, jak je možné docílit těla svých snů a dobrého pocitu ze sebe sama. Pokud budete později chtít, můžete pokračovat ve své proměně v programu Metabolic balance®.
 • Standardní cena programových eBooků je 990 Kč. V letní akci, do konce srpna, je cena pouze 690 Kč.
 • Nyní máte možnost získat tuto jedinečnou zkušenost přímo na vlastní kůži, přímo uvnitř vašeho těla.
 • Věřím, že tímto získáte skvělou inspiraci do budoucna.

Zdá se vám cena vysoká? Bojíte se, že to budou „zase vyhozené“ peníze?  Bojíte se, že to nebude fungovat? Nevíte, co vás čeká?

Přečtěte si zkušenosti klientů, kteří prošli již naší podobnou novoroční výzvou Povánoční kila dolů za 21 dnů! Věřím, že vás jejich zkušenosti přesvědčí, že nekupujete „zajíce v pytli“.

Dobrý den Báro, chtěla bych Vám poděkovat. Dneska je to čtrnáct dní co se řídím podle jídelníčku z 21 denního programu a jsem moc spokojená. Váha mi ukazuje mínus 6 kg a energie mám na rozdávání. Teď se mi váha zastavila a nechce se pohnout dolů, snad se umoudří a já se budu radovat ze ztráty dalších centimetrů a kil. Dokonce jsem začala ve svých čtyřiceti dvou letech běhat. Jsou to sice zatím krátké trasy, ale mám ze sebe radost, že jsem vůbec začala. Největší problém mám s návykem mezi jídly nic jiného neuzobávat a víkendové návštěvy, ale odolávám a držím se. Jsem matka tří dětí a bohužel si nemůžu z finančních důvodů dovolit koupit celý program. Vím určitě, že po skončení 21 dnů budu čerpat recepty a moudra z Vašich stránek.                

Ještě jednou moc děkuji a přeji hezký den Petra Mičková

A čerstvé pokračování přišlo od Petry letos z května…  Zhruba od února se stravuji podle jídelníčku 21 dnů a jsem moc spokojená. Mám dole krásných 14 kg a cítím se báječně. Dokonce se přidal i manžel, takže vařím pro dva.                       

Děkuji a přeji krásný slunečný den Petra Mičková 

 

Milá Báro, děkuji. Musím vám napsat, jak jsem to zvládla. Je mi 65 let a nevěřila jsem, že bych v tomto věku mohla zhubnout. Zpočátku jsem se obávala, že to bude hodně těžké. Ale díky pravidlům povánočního programu, která jsem dodržovala a vaší podpoře jsem zhubla již 8 kg, cítím se o 10 let mladší a energie mám na rozdávání. Principy z eBooku Povánoční kila dolů se snažím dodržovat i nadále, občas trochu zhřeším (mám ráda svíčkovou), ale jídlo z doppručeného jídelníčku mi moc chutná, takže nemám potřebu hřešit často. Překvapilo mě, jak je jídelníček progtamu na 21 dnů pestrý. Takže se to vlastně velmi snadno dodržuje. Byla to nejlepší investice do sebe samé za posledních 10 let.              

Děkuji Marcela

 

Dobrý den, nechtěla jsem zase tak moc hubnout, jsem obecně dost štíhlá, spíše jsem měla zájem přetvarovat tělo. Ale začalo se mi zvětšovat bříško a přibyly faldy, tam kde nemají co dělat. Proto jsem do toho šla. Byla jsem překvapená, že po 21 dnech jsem měla 4 kg tuku dole (mám takovou tu chytrou váhu, která to umí spočítat), zmizely mi faldy a mé tělo je takové pevnější. Také jsem si všimla, že je skoro pryč celulitida, která se u mě začala v loňském roce  objevovat. Takže díky za eBook a za cenné rady ve vašich doprovodných e-mailech. Pomáhaly mi vše daleko snadněji zvládnout. A navíc přicházely suoer načasované – když se objevila otázka, najednou mi přistál ve schránce e-mail s vaší odpovědí… je vidět, že  znáte lidi a víte, jaké otázky se postipně vynořují.  Jinak se snažím principy dodržovat i dál, protože mi opravdu vyhovují. Váhu si držím.      

Díky Karolína T.

OBJEDNAT E-BOOK ZDE>>

Nebojte se, nebude to těžké!

Budete potřebovat jen 28 dní, abyste se dostali zpět do formy a cítili se lépe ve svém těle. Stačí, když budete svému tělu a jeho potřebám věnovat pozornost právě těchto 28 dní, uděláte si čas na přípravu svého jídla a budete pečovat o své odhodlání. Věřím, že za 4 týdny odejdete s novým sebevědomím a jasnou představou, co je možné vylepšit va vašem dosavadním životním stylu …

Proč jsem pro vás připravila tuto letní výzvu – tento eBook?

 • Léto je pro nás totiž takovou báječnou nejpřirozenější motivací ke změně. Chceme se líbit, chceme vypadat krásně v plavkách (přiznejme si to), chceme zářit, chceme mít dobrou kondici, abychom zvládli všechny ty dovolené a výlety… Také míváme více času a prostoru na změnu.
 • Všude je spousty čerstvé zeleniny, ovoce a dalších krásných potravin, které podpprují hubnutí a spalování tuků. A další věc je, že tělo máme jenom jedno! A je na čase si uvědomit, že to, jak k němu přistupujeme, má vliv na to, nejen jak vypadáme, ale I na to, jak se cítíme, jaké je naše zdraví, jaká je naše kondice… Dopřejte tedy svému tělu 28 dnů na čistém a přirozením jídleníčku a sami zhodnoťte, co vám to přinese…
 • Velmi mě baví vše kolem dobrého a zdravého jídla. Mám vždy velikou radost, když mohu sdílet své osobní zkušenosti s programem metabolic balance® a čistou, zdravou stravou s ostatními lidmi. Prostě se nemohu udržet, protože se tak sama stravuji více jak 7 let a v praxi pracuji s klienty a vidím, jak krásně správně sestavené jídelníčky mají vliv na vnitřní i vnější prostředí těla.
 • Chci Vám tedy ukázat, jak snadné může být jíst zdravě, chutně a zároveň chytře, tedy naprosto vstřícně vůči potřebám svého těla! Chci Vám ukázat, že nemusí být vůbec složité docílit váhový úbytek, pokud víte, jak na to!
 • I přesto, že ukázkový jídelníček, rady a tipy obsažené v tomto 4 týdenním programu jsou pouze obecné a nevychází přesně z individuálních potřeb vašeho těla, jak je tomu v případě sestavení individuálního plánu na základě vašich laboratorních hodnot v programu metabolic balance®, tedy i přesto, budete-li následovat uvedená doporučení a dodržíte jídelníček, zakusíte sami na vlastním těle kouzlo a změnu, kterých je možné docílit v případě, že porozumíte skutečným potřebám vašeho těla a vyjdete jim vstříc správným výběrem a kombinacemi potravin a dodržením několika jednoduchých pravidel!

Věřím, že zažijete, jako většina našich loňských klientů, stejný “AHA efekt”, kdy si řeknete

 • AHA! Tohle dává smysl!
 • AHA! Tohle může opravdu dluhodobě fungovat!
 • AHA! Tohle může fungovat skutečně celý život!
 • O tomhle se chci dozvědět mnohem víc! Chci vědět, které potraviny a v jakých kombinacích jsou pro mé tělo nejvhodnější.

A pokud si řeknete právě tohle…

 • Podívejte se hlouběji, poznejte více, rozhodněte se věnovat respekt jedinému tělu, které máte!

  Objednejte si on-line program Krásní do plavek - metabolicky vstřícný jídelníček na 28 dnů, který funguje...

  Objednejte si on-line program Krásní do plavek – metabolicky vstřícný jídelníček na 28 dnů, který funguje…

 • Vyzkoušejte a udělejte něco, co vám umožní cítit se opravdu skvěle ve svém těle!
 • Přečtěte si více o unikátním německém stravovacím programu metabolic balance®.
 • Nebo si objednejte rovnou váš osobní plán METABOLIC BALANCE® ON-LINE, vystavený na základě jedinečných metabolických preferncí vašeho těla…
 • Všichni totiž toužíme po tom, vypadat a cítit se dobře nejen v létě, ale i během celého roku, během celého života!
 • Nyní máte šanci, vyzkoušet si jaké to je, jak je vlastně jednoduché stravovat se vstřícně vůči potřebám svého těla, neškodit mu nevhodným výběrem potravin a přehnanými kombinacemi.
 • Všichni bychom chtěli získat znalosti, jak svému tělu pomoci na cestě za dokonalejší postavou, skvělou kondicí, dobrou celkovou energií a pevným a trvalým zdravím!
 • A věřte, není to zas tak složité. Příroda nám totiž nabízí pravé „tukožrouty a zeštíhlovače“. Využijte tedy tyto léčivé síly a naučte se, jak uvést vaši látkovou výměnu opět do rovnováhy!
 • Tento 21 denní program vám bude nápomocen při budování zdravého životního stylu a zdravých stravovacích návyků.
 • Díky tomu můžete zlepšit svoji postavu, můžete zapracovat na svém jídelníčku a podpořit tak své zdraví, abyste se cítili opravdu skvěle nejen v těle, ale i na duši! Stačí se jen rozhodnout!

Na tom, co jíte opravdu záleží! Projevíte-li respekt k jedinému tělu, které máte, ono vám to s radostí vrátí v podobě štíhlého těla, stabilní energie a dobrého zdraví!

Máte-li zájem zůčastnit se této letní výzvy, zaregistrujte se přes formulář níže. Tato výzva a možnost registrovat se do 28 denního programu bude aktivní během léta, do konce srpna. OBJEDNAT E-BOOK ZDE>>

Důležité!

REGISTRACE JE VHODNÁ

 • pro ty z Vás, kteří ještě nemáte svůj osobní jídelní plán Metabolic balance®, nebo ho neplánujete mít. Zde máte možnost vstoupit do tohoto 28 denního programu přímo se mnou a vyzkoušet si, jaké to vlastně je v programu metabolic balance®!
 • Připravila jsme pro vás postup krok za krokem, budu s vámi sdílet svůj pestrý jídelníček na 28 dnů, doporučím recepty, pravidla, zásady, a další doporučení.
 • Můžete si tak vyzkoušet na vlastní kůži, jak je snadné, získat zpět svoji původní váhu, umíte-li jíst vstřícně vůči svému metabolizmu.

REGISTRACE NENÍ VHODNÁ

 • pro ty z Vás, kteří již jste v programu metabolic balance® a máte svůj osobní jídelní plán vystavený na základě vašich jedinečných laboratorních hodnotách. Dodržujte tedy svůj program co nejpečlivěji a sami brzy pocíte jeho kouzlo. Pokud jste dodržování pravidel Metabolic balance přerušili, vyndejte nyní své plány ze šuplíků a dodržujte pečlivě svůj ideální jídelníček podle 1. přípavné a 2. přísné fáze min. po dobu 28 dnů! A uvidíte, dostanete se zase „do latě“.
 • pro těhotné a kojící maminky (není vhodné)
 • při nedostatečné funkci ledvin (nneí vhodné)
 • v případě vážného onemocnění – nutné konzultovat se svým lékařem

Má věta pro letošní léto zní

„Projevte respekt jedinému tělu, které máte a pomozte mu tak cítit se lépe a rozkvést do krásy! Zasloužíte si to.“

Milujeme unikátní stravovací program metabolic balance! Zamilujte se taky!

Milujeme unikátní stravovací program metabolic balance! Zamilujte se taky!

Podmínky a cena

 • Běžná cena ze tento 28 denní program ve formě eBooku je 990 Kč.
 • Nyní 690 Kč! Rozhodli jsme se tuto zvýhodněnou cenu ponechat až do konce srpna!
 • Tuto registraci můžete tedy využít až do konce srpna, poté bude letní akce ukončena.

LETNÍ VÝZVA

A teď naprostá pecka nakonec, než vás pustím k vyplnění objednávky

Nejčastější obava a zároveň otázka, kterou od vás dostávám je – co když tomu všemu budu věnovat čas a energii, zakoupím si tento on-line program ve formě eBooku, investuju do toho peníze a pak stejně nezhubnu…nepůjde mi to… nepodaří se mi vše dodržet… apod.

Řeknu vám, že jsem nad tím dost přemýšlela, protože vás chci maximálně podpořit a velmi mi záleží na tom, aby výsledkem tohoto online kurzu ve formě eBooku bylo, že budete opravdu díky tomuto 28 dennímu jídelníčku skutečně o pár kilo štíhlejší, budete se cítit mnohem lépa, ale hlavně – budete vědět, jak do budoucna na to!

 • Samo se to ale nestane, musíte do toho vložit kus sebe, své práce, své snahy. Já to za vás udělat nemohu. Bude to vyžadovat úsilí z vaší strany.
 • To vy se musíte postarat o to, abyste jedli přiměřeně a měli dostatek živin ve správném poměru mezi bílkovinami, tuky a sacharidy (návod bucete ode mne mít).
 • To vy musíte vymyslet, co si dát k obědu, jak si objednat v restauraci a jak často budete muset na nákup (buete se moci držte různých předepsaných menu).
 • To vy se musíte naučit, jak číst nálepky se složením, jak si zajistit správný jídelníček, když jste na cestách, a jak se vyrovnat s tím, když vás přepadnou staré chutě a nutkání.
 • A pokud to uděláte podle mého návodu, který jsem se snažil apřipravit co nejpečlivěji a dáte si na tom záležet, podpořím vás…

Na konci léta (koncem srpna) pak vyhlásím pro všechny členy online kurzu Krásní do plavek LETNÍ VÝZVU!

Ta bude spočívat v tom, že si sami zvolíte, zda se jste už připravení, a do výzvy se zapojíte a přihlásíte. Do určeného termínu mi pak dodáte své výsledky vašeho letního hubnutí, které vyhodnotíme. A tři nejlepší z vás získají od nás dárky:

 • 1. místo (nejlepší výsledek) získá dárek v podobě svého osobního jídleního plánu Metabolic balance® v hodnotě 7.900 Kč
 • 2. místo získá permanentku na 5 lekcí do tělocvičny Cordeus
 • 3. místo záská poukaz na tělesnnou analýzu přístrojem Tanita v hodnotě 780 Kč

Zúčastněte se s námi této letní výzvy – a vyhrajte svůj osobní jídelní plán Metabolic balance® v hodnotě 7.900 Kč, permanentku do tělocvičny nebo tělesnou analýzu Tanita!

​Využijte této příležitosti, již neváhejte, nečekejte, neodkládejte, mějte záměr, mějte odhodlání, zabojujte a vyhrajte!

Ptáte se, proč byste to měli dělat?

Zůčastněte se letní výzvy a on-line programu Krásní do plavek - dodržujte metabolicky vstřícný jídelníček na 28 dnů, který funguje...

Zůčastněte se letní výzvy a on-line programu Krásní do plavek – dodržujte metabolicky vstřícný jídelníček na 28 dnů, který funguje…

Protože program metabolic balance® skutečně funguje! A principy metabolic balance® vás krásně provedou celou změnou a pomohou vám nejen se vnitřně pročistit, upravit váhu a dostat se zpět do lepší kondice, ale navíc pochopit potřeby vašeho těla i ještě k tomu vypadat v plavkách nádherně…

OBJEDNAT E-BOOK ZDE>>

Přeji Vám snadné hubnutí a krásné tělo do plavek… Bára

DOPLŇUJÍCÍ INTENZIVNÍ POHYBOVÝ LETNÍ TRÉNINK KRÁSNÁ DO PLAVEK

K jídelníčku můžete navíc během celého léta využít stejnojmenný intenzivní pohybový kurz Krásná do plavek  s Martinou Pišťáčkovou

Bydlíte-li tedy v Praze, můžete navíc svoji snahu zlepšit a zpevnit křivky svého těla podpořit a doplnit i o báječný intenzivní tréninkový plán, zaměřený na spalování tuků a cílené tvarování těla! Čeká vás posilování, tanec, kalanetika, body styling…

Připravili jsme pro Vás pro celé léto 5 různých intenzivních 90ti minutových pohybových lekcí v týdnu, zaměřených na spalování nadbytečných kalorií a zpevňování svalstva, tedy ideální pro zdravé a krásné tvarování postavy.

Pokud tedy máte zájem i o tento doplňkový tréninkový plán čtěte více ZDE>>