Přerušili jste program Metabolic Balance® a chcete znovu začít a všechno si zopakovat? Máte svůj vlastní jídelní plán, ale schází vám aktuálně dohled zkušeného poradce, který by vás vedl a jistil? Nebo patříte k takovým těm chronickým začátečníkům, kdy pořád začínáte hubnout a nikdy to nedotáhnete do konce a tak prostě potřebujete pořád nakopávat, motivovat a inspirovat? Tato virtuální on-line podpora a členská sekce je vhodná pro klienty, kteří program Metabolic Balance® přerušili a chtějí znovu začít a program si zopakovat a mít k ruce intenzivního on-line průvodce a nebo možnost konzultovat své dotazy s poradcem.

ANO, CHCI 3 MĚSÍČNÍ ON-LINE PODPORU KLIKNI ZDE>>

Je úplně jedno, zda je váš jídelní plán starý pár měsíců nebo pět let! Je úplně jedno, zda jste program přerušili a nebo ho s občasnými přerušeními dodržujete. Na tom nesejde! Otázka zní, zda chcete s programem zase znovu začít a celý průběh si poctivě a pořádně zopakovat?

Pokud potřebujete nové nakopnutí, novou inspiraci, intenzivnější podporu a on-line průvodce pro ruce, pokud potřebujete rady, tipy, informace vedení – potom by se vám mohla hodit právě tahle podpora on-line, tedy takový virtuální poradce na dálku v mé osobě.

Tato on-line podpora je určena primárně pro klienty, kteří již mají svůj jídelní plán Metabolic Balance® a potřebují nové vedení.

Během tří měsíců vás virtuálně provedu všemi čtyřmi fázemi – od té první přípravné fáze až po čtvrtou udržovací fázi. Členská sekce, do které budete mít přístupy, je „nabitá“ mnoha doplňujícími informacemi v podobě článků, videí a bonusů. A protože jsme jedineční nejen v té naší tělesné biochemii, ale také v tom, jak intenzivní podporu kdo potřebujeme, připravila jsem pro vás i další varianty, rozšířené o osobní videokonzultace. Chcete vědět víc? Stačí kliknout na odkaz pod videem a můžete odstartovat tu svoji cestu za vysněnou postavou a lepším zdravím. Těším se na vás v členské sekci!

ANO, CHCI 3 MĚSÍČNÍ ON-LINE PODPORU KLIKNI ZDE>>