Tato podpora je vhodným doplněním pro klienty, kteří již mají svůj plán Metabolic Balance®, chtějí intezivní podporu, více informací nebo znovu začít.

V poslední době mi často chodí e-maily s dotazy od lidí, kteří nejsou mými klienty, svůj plán Metabolic Balance® již mají, programem někdy v minulosti prošli, nebo aktuálně procházejí. Někteří programem prošli úspěšně, jiní program nedokončili, a někteří nejsou třeba úplně spokojeni s poradenstvím… Mnozí mi píšete, že byste chtěli začít znovu a program si celý zopakovat, ale již máte např. vyčerpané všechny konzultace s vaším poradcem, nebo s dosavadní podporou svého poradce nejsou spokojeni a nebo jen chcete cítit, že na to nejste prostě sami…

Důležité upozornění: Nemáte-li svůj osobní jídelní plán vypracovaný institutem Metabolic Balance®, není pro vás tato služba vhodná.

Mnozí mi píšete nebo telefonujete a ptáte se mě na podrobnosti ohledně průběhu jednotlivých fází… Jak začít znovu, na co si dát pozor, čeho se vyvarovat, a jak dosažené výsledky udržet. Pro mnoho lidí je průběh a principy programu Metabolic Balance® i po jedné či více zkušenostech stále „španělská vesnice“ vzbuzující obavy, že hubnutí s Metabolic Balance® je jen pro vyvolené!

Na první pohled to může vypadat i složitě, mnozí možná máte strach začít sami znovu, nevěříte si… Často se třeba potýkáte se strachem a obavami, že budete dělat chyby, že tomu úplně nerozumíte, že vás už nemá kdo vést, že vám nemá kdo pomoci když si nebudete třeba vědět rady… 

Dobrá zpráva je, že i přes to všechno to i VY můžete nyní zvládnout a třeba i mnohem lépe než poprvé!

Pokud tedy patříte mezi ty klienty, kteří již svůj plán Metabolic Balance® mají vystavený a nebo jste jím dokonce již v minulosti prošli a chcete si to nyní celé zopakovat, připravila jsem pro vás, na základě vašich žádostí a e-mailů, právě tuto on-line podporu v podobě členské sekce, díky které můžete projít celým programem Metabolic Balance® znovu, opakovaně, s mojí intezivní on-line 3 měsíční podporou. Provedu vás programem – krok za krokem – od 1. přípravné fáze až po 4. udržovací fázi. Tato členská sekce je  „nabušená“ doplňujícími informacemi v podobě článků, průvodních videí, bonusů a dalších zajímavostí.

A není to jen tak ledajaká on-line podpora

Pro koho je tato podpora vhodná?

 • Pro klienty, kteří již mají svůj osobní jídelní plán Metabolic Balance® a chtějí ho využít na maximum
 • Pro klienty, kteří aktuálně program Metabolic Balance® dodržují, ale nestačí jim běžná podpora jejich poradce, chtějí intenzivnější poradenství, chtějí prostě vědět více
 • Pro klienty, kteří programem Metabolic Balance® již úspěšně prošli, jsou nyní v udržovací fázi a cítí rádi by si znovu celý proces zopakovali a nechtějí na to být úplně sami
 • Pro klienty, kteří program z nějakých důvodů nedokončili, přerušili ho a chtějí nyní začít nanovo, ale mnohem lépe
 • Pro klienty, kteří žijí např. v zahraničí a také by rádi využili intenzivní podporu
 • Pro klienty, kteří dodržují program Metabolic Balance® on-line, tedy „na dálku“ a chtějí mít stejnou podporu, jako klienti, kteří docházejí na osobní konzultace

Na tomto systému podpory jsme pracovala téměř půl roku, dnes a denně, o dovolených, po nocích – prostě pořád… Vytvořila jsem vlastně takovou vzdělávací podporu „na dálku“, která vám pomůže zvládnout postupně všechny kroky, a projít s jistotou a grácií všemi 4 fázemi programu Metabolic Balance®. Navíc se dozvíte mnoho dalších informací, které jsem do této členské sekce vložila. Dozvíte se, co vám nejspíš nikdo neřekl, naučíte se pravidla nejen „slepě“ dodržovat, ale v první řadě jim do hloubky porozumět, abyste věděli, proč jsou některá doporučení nastavena tak, jak jsou a proč je tedy nutné a skvělé je takto dodržovat…

V tento okamžik se totiž stáváte nikoli „slepým dodržovačem“ nějakých předepsaných pravidel, ale vědomým člověkem, kterému je zcela jasné proč je dobré jíst právě tímto způsobem.  Představte si jaké to je, rozumět všem doporučením a vědět, proč je dobré se je snažit dodržovat, i když se vám třeba zrovna nechce, i když vám nejsou po chuti…

Já sama jsem ušla od svého začátku s programem Metabolic Balance® již velký kus cesty za svojí poradenskou činností a stálo mě to hodně testování, hledání, tvoření, energie, dalších odborných školení a studia nejrůznějších odborných publikací a článků A díky svému velkému nadšení a neutuchající vášni se mi podařilo vytvořit tento systém podpory, který vám nyní může být oporou a pomoci vám vše zvládnout snadno, a to i bez osobního koučingu poradce. Věřím, že díky této on-line podpoře máte nyní cestu prošlapanou a já se vás po ní budu snažit provést doslova za ruku, krůček za krůčkem.

Vím, že bez průvodce, který by vám vysvětlil základní pravidla, nemusí být taková cesta k vysněné postavě či lepšímu zdraví a dobré kondici snadná. Vím, že naučit se porozumět alespoň trochu svému tělu může být hodně náročné, a pokud se do toho pustíte sami, je to trochu jako kdybyste šli přes „lavinová pole“ bez zkušeného průvodce. Nemuselo by to skončit dobře. S Metabolic Balance® je to trochu podobné.

Pokud však máte dobrou podporu, a nemusí být nutně při osobním kontaktu, může být tato cesta mnohem mnohem snadnější.

ANO, CHCI 3 MĚSÍČNÍ ON-LINE PODPORU KLIKNI ZDE>>

Než kliknete na tlačítko objednat, tak si pojďme ještě říct, o čem tato on-line podpora vlastně přesně bude:

Tato on-line podpora je vhodná pro každého, kdo již má svůj osobní jídelní plán Metabolic Balance® a chce si vše znovu zopakovat. Pokud nemáte svůj plán Metabolic Balance®, není tato služba pro vás zatím  vhodná.

Věřím, že vám tyto podpůrné lekce pomohou projít celým programem bez zbytečných nejasností, chyb či „uklouznutí“ a vy se tak budete moci velmi brzy radovat z nových dosažených výsledků. Doufám, že vám tato členská sekce bude v průběhu programu přinášet vždy nové, aktuální informace, spoustu inspirace, ale hlavně jistotu, že v tom nejste sami.

 • Tato on-line podpora je vhodná pro každého, kdo již má svůj osobní jídelní plán Metabolic Balance® a chce si vše znovu zopakovat.
 • Tato on-line podpora je vhodným doplněním pro každého, kdo aktuálně programem Metabolic Balance® prochází a cítí, ž by chtěla vědět a pochopit více.
 • Tato on-line podpora, kterou jsem tvořila intenzivně celých 6 měsíců, je postavena na přístupu klientů mých i jiných do uzavřené členské sekce, jejíž součástí je 18 zastavení – 18 edukačně-podpůrných modulů, nebo spíše lekcí, které společně za ruku projdeme.
 • Součástí každého výukového modulu je vždy textová část s detailními informacemi, video s teoretickým základem, 34 souvisejících bonusů pro celou dobu v programu a různé úkoly.
 • Tyto výukové moduly/ lekce, jsou zaměřené vždy na nějaké vybrané důležité téma, a budu vám je postupně zpřístupňovat tak, abych vás nepřehltila, ale abyste měli k ruce vždy aktuální informace k té fázi, kterou zrovna budete procházet.
 • Velkou výhodou je, že tyto vzdělávací lekce a videa budete mít k dizpozici nejen po celou dobu vaší aktivní účasti v programu, ale i po jeho skončení, tedy na vždy. Budete se tak k nim moci vrátit kdykoli, když to budete potřebovat, nebo když si budete chtít program znovu zopakovat.
 • Přístup do této členské sekce je za jednorázovou cenu, navždy.
 • Do těchto 18 výukových modulů jsem zapracovala postupně všechna témata, která já sama procházím společně se svými klienty při osobních konzultacích ve své poradně. A nyní tyto konzultace zpřístupním v této členské sekci i vám.
 • Věřím, že vám tyto podpůrné moduly pomohou projít celým programem bez zbytečných nejasností, chyb či „uklouznutí“ a vy se tak budete moci velmi brzy radovat z nových dosažených výsledků.
 • A doufám, že vám tato členská sekce bude v průběhu programu přinášet vždy nové, aktuální informace, spoustu inspirace, ale hlavně jistotu, že v tom nejste sami.

Jednorázová cena je 1 890 Kč

Toto je cena za moji 3 měsíční intenzivní on-line podporu a přístupu do uzavřené členské sekce, který máte již navždy.
Toto je cena za 18 videí, za 18 doplňujících edukačních témat, za 34 bonusů, které budou nejspíš přibývat. 

Jenom pro srovnání – jedna 60 minutová konzultace u mě v poradně stojí kolem 800 Kč. Vy zde máte na jednom místě 18 takových konzultací za cenu 2 návštěv.


ANO, CHCI 3 MĚSÍČNÍ ON-LINE PODPORU KLIKNI ZDE>>

Toto je důležité, abyste věděli, jak on-line podpora probíhá:

Čeká vás 18 vzdělávacích a podpůrných témat (po dobu 3 měsíců), z nichž každé bude obsahovat

 • Úvodní video s teoretickým základem.
 • Textovou část s detailními informacemi. 
 • Jednotlivé  moduly budete dostávat postupně a krok za krokem se tak přibližovat ke svému  cíli, své vysněné postavě, lepšímu zdraví a energii a nebo znovunastartování metabolizmu….
 • Doplňující bonusové materiály
 • V každé lekci bude vždy inspirující a motivační video, které vám ucelí myšlenky a pomůže na vaší cestě.
 • Získáte také přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde budete moci své kroky na cestě, úspěchy i otázky k programu Metabolic balance® sdílet se stejně naladěnými lidmi.

A jak to vypadá uvnitř on-line podpůrné členské sekce pro program Metabolic Balance®?

 • Jedná se o on-line vzdělávací program, což znamená, že dostanete svůj přístup do členské sekce, ve které vám budu postupně uvolňovat jednotlivé kroky, témata, lekce a případně i nějaké úkoly.
 • Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí, v případě že raději posloucháte, nebo ve formě textů, které jsou přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby.
 • V následujících 3 měsících vás tedy  čeká 18 vzdělávacích a podpůrných témat, z nichž každé bude obsahovat úvodní video s teoretickým základem, textovou část s detailními informacemi, další bonusové materiály ke stažení, a také úkoly. ANO, na konci každé lekce najdete vždy nejen zajímavé bonusové materiály, pomocníky a soubory ke stažení, ale také úkoly, které si můžete odškrtávat, abyste viděli, co již máte zvládnuté a na co jste si zatím nenašli čas a tudíž byste se k tomu měli vrátit. Každá lekce tedy bude obsahovat vždy inspirující a motivační video, které vám ucelí myšlenky a pomůže na vaší cestě k vytyčenému cíli. 
 • Velkou výhodou této on-line podpory oproti klasickým osobním setkáním je, že vám nic neunikne a když něco zapomenete, tak se k tomu můžete kdykoli vrátit!
 • Za jednu osobní konzultaci v mé poradně běžně zaplatíte kolem 800 Kč. Z praxe vím, že při osobním setkání se stihne probrat menší část toho, co budeme probírat v této on-line podpoře a navíc – po pár dnech se vám 90% informací prostě vykouří z hlavy. Pokud si je nezapíšete, nemáte možnost se k nim vrátit. Do praxe vše musíte uvést sami. Za tuto 3 měsíční on-line podporu zaplatíte pouze 1 890 Kč a získáte tak doživotní přístup k videím a informacím, které jinde opravdu nenajdete. 
 • To je jedna z největších výhod on-line podpory. Můžete se tady k jednotlivým krokům, tématům, lekcím, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu. Ve skupině na Facebooku se můžete na cokoli zeptat mě, mých kolegů poradců nebo zkušenějších klientů, a díky tomu opravdu vše pochopit a udělat správně. Navíc je vše uděláno s respektem k vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě a postupně.
 • K některým „zastavením“ (tématům či lekcím) zároveň dostanete ve formě PDF různé pracovní listy, ve kterých si můžete dané úkoly vypracovávat a díky kterým opravdu jednotlivé věci uvedete do reality a nebudete o nich jen teoreticky přemýšlet.

ANO, CHCI 3 MĚSÍČNÍ ON-LINE PODPORU KLIKNI ZDE>>

Níže najdete rozpis jednotlivých témat. Pokud vám to zatím nic neříká, nezoufejte, všechna „proč“ si vysvětlíme uvnitř on-line podpory a vše snadno  pochopíte.

Jednotlivé kroky a témata, která jsou součástí  on-line podpory:

 1. Téma 1   | Než začnete s programem Metabolic Balance® 
 2. Téma  | Co ořekávat v počátku programu Metabolic Balance®  
 3. Téma 3  | Doplňující informace k plánu, které tam nenajdete 
 4. Téma 4  | Začínáme! První přípravná fáze Metabolic Balance® a co s ní? 
 5. Téma 5  | Druhá přísná úpravná fáze a vysvětlení všech pravidel 
 6. Téma 6  | Tři pomocníci pro dodržování programu Metabolic Balance®
 7. Téma 7  | Důležitost podpory, využijte ji 
 8. Téma 8  | Jak správně zařadit zdravé tuky a oleje 
 9. Téma 9  | Rekapitulace a selfie kontrola po prvních 14 dnech 
 10. Téma 10| Zařazení pohybu vám v mnohém pomůže 
 11. Téma 11 | Proč vám pitný režim může zachránit život? 
 12. Téma 12 | Víte proč byste měli jíst 3x denně ?
 13. Téma 13 | Co vás čeká po 30 dnech v programu? 
 14. Téma 14 | Kdy je vhodné zařadit 3. fázi programu Metabolic Balance®? 
 15. Téma 15 | Co když se nestíhám najíst a čelím příliš dlouhé pauze mezi jídly?
 16. Téma 16 | Psychologická podpora při hubnutí aneb když to nezvládáte 
 17. Téma 17 | Co přináší 4. udržovací fáze a kdy ji zařadit? 
 18. Téma 18 | Jídlo „mimo plán“ aneb umění „hřešení“ , další tipy do budoucna  a rozloučení

ANO, CHCI 3 MĚSÍČNÍ ON-LINE PODPORU KLIKNI ZDE>

Pokud máte zájem na účasti v této podpůrné členské sekci, stačí jen kliknout na odkazy v textu. Vaše sny se nemohou splnit, když je budete odkládat na „až někdy“. Pokud chcete zhubnout nebo zlepšit své zdraví či energii, začněte pro to dělat něco HNED TEĎ.

Pokud vám tato služba dává smysl, tak nejspíš není již proč váhat. Odstartujte svoji cestu za optimální váhou, lepším zdravím, plnou energií a dobrou kondicí. Provedu vás krok za krokem. Povedu vás za ruku.

Dejte sami sobě závazek, že to nyní skutečně dotáhnete až k tomu svému cíli a začnete žít život v těle, které se vám bude líbit, jehož potřeby budete znát, cítit, ctít a s láskou respektovat. Mějte krásný den

Pokud máte zájem na účasti v této podpůrné členské sekci, stačí jen kliknout na odkazy v textu. Vaše sny se nemohou splnit, když je budete odkládat na „až někdy“. Pokud chcete zhubnout nebo zlepšit své zdraví či energii, začněte pro to dělat něco HNED TEĎ. 

Pokud vám tato služba dává smysl, tak nejspíš není již proč váhat. Odstartujte svoji cestu za optimální váhou, lepším zdravím, plnou energií a dobrou kondicí.

Provedu vás krok za krokem. Povedu vás za ruku. 

Dejte sami sobě závazek, že to nyní skutečně dotáhnete až k tomu svému cíli a začnete žít život v těle, které se vám bude líbit, jehož potřeby budete znát, cítit, ctít a s láskou respektovat. 

Vaše sny se nesplní, když je budete odkládat na „až někdy“. Pokud chcete zhubnout nebo zlepšit své zdraví  či energii, začněte pro to dělat něco HNED TEĎ.

Využijte tuto 3 měsíční on-line vzdělávací podporu a přihlaste se kliknutím na tlačítko OBJEDNÁVÁM SI  ON-LINE PODPORU.

ANO, OBJEDNÁVÁM SI ON-LINE PODPORU

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou nebo bankovním převodem. Přístup do ČLENSKÉ SEKCE  a k prvnímu tématu získáte hned po připsání platby na účet.  

Těším se, až se spolu setkáme třeba  někdy osobně . 

ANO, CHCI 3 MĚSÍČNÍ ON-LINE PODPORU KLIKNI ZDE>>