STÁHNĚTE SI ZDARMA! 9 tipů jak upravit svoji váhu jak to neznáte!

Odhalte tajemství štíhlé postavy, trvalého zdraví, skvělé kondice a dlouhověkosti! Poznejte principy metabolicky vstřícné stravy. Naučte se jednoduché tipy a triky pro redukci hmotnosti, prevenci či zlepšení zdraví, lepší výkonnost a stabilní energii podle principů Metabolic balance!

Jen málo co v životě přináší takovou svobodu jako poznání, které potraviny a jejich kombinace nám umožní žít naplno. Nebylo by skvělé přesně určit, co máte jíst, když vás čeká obchodní jednání, tenisový zápas, zkouška nebo dlouhý výlet? Co může být důležitější než vědět, která strava vám umožní vydržet velké napětí v práci, užívat si dětí, věnovat se koníčkům, psát román nebo pracovat dlouho do noci? Co může být více, než poznat potraviny, kombinace a způsob jakým jíst, abyste byli více zdraví, nemuseli stále řešit váhu  a cítili dobře ve svém těle prost pořád.

Všechna doporučení v tomto eBooku mají tedy za cíl jediné: podpořit váš zdravý metabolizmus, úpravu hmotnosti, celkové zdraví a naučit vás vybírat si správné potraviny a vhodně je kombinovat.

Téměř jistě vám tyto tipy, pokud je zařadíte správným způsobem do vašeho jídelníčku, přinesou nejen pocit ozdravění a pohody, ale i očekávaný úbytek váhy. Navíc se díky nim budete cítit minimálně o 10 let mladší a mít mnohem více celkové energie na vše, co vás baví!

Co získáte?

  • Díky těmto doporučením se již během 14 dnů můžete cítit lehčeji.
  • Sami sobě se budete více líbit.
  • Můžete zažít nárůst vitality a celkové energie a snížit váhu o nějaké to kilo!
  • Dle těchto principů dochází nejen k redukci hmotnosti, ale u většiny našich klientů i ke zlepšení mnoha zdravotních obtíží a celkovému posílení imunitního systému.
  • Všechna tato doporučení mají tedy potenciál podpořit váš metabolizmus, úpravu hmotnosti a celkové zdraví!
  • Naučíte se vybírat si správné potraviny a vhodně je kombinovat.
  • Naučíte se, jakým způsobem přistupovat k tomu co jíte. Není to totiž jenom o tom, CO jíte, ale i tom JAK jíte.
  • Znovuobnovení přirozené rovnováhy ve stravování způsobí současně i obnovení vaší zdravé tělesné (rovno)váhy.
  • Současně podpoříte výkonnost a koncentraci a zlepšíte celkovou energii.
  • Budete se cítit celkově lépe, plni energie a zdraví a bude to na vás i vidět.

Abyste skutečně mohli posoudit přínosy těchto principů pro vaše tělo, doporučuji je zařadit minimálně na dobu 14 dnů, optimálně na dobu 1 – 3 měsíců. Respektujte, že je třeba dát tělu čas na potřebnou aklimatizaci a umožnit mu tak restart!

Doporučení, která v tomto eBooku najdete, vychází z principů unikátního stravovacího programu metabolic balance®. Trvalý přechod na vyhovující a vyvážené stravování předchází dlouhodobě, především v kombinaci s přiměřenou pohybovou aktivitou, onemocnění civilizačními chorobami. Na základě těchto doporučení upravuje svoji váhu či zlepšuje svůj zdravotní stav tisíce lidí na celém světě.

Vyzkoušejte si sami nanečisto, jak působí principy metabolic balance na vlastním tělě.

POZNEJTE METABOLICKY VSTŘÍCNÁ DOPORUČENÍ!

Jednoduché tipy a triky pro redukci hmotnosti, prevenci či zlepšení zdraví, lepší výkonnost a stabilní energii, podle principů unikátního programu metabolic balance® ?

Jezte chytře, zhubněte a omládněte!