Moc děkuji Kateřině za její krásné sdílení… Bylo úžasné sledovat, jak se mění před očima, jak kouzelně rozkvétá, jak září … Posuďte sami, jakých změn dosáhla. Její příběh je jednou z nádherných inspirací, jak program Metabolic balance® mění životy. Věřím, že i vás krásně „naladí“…

Ráda bych se s vámi podělila o svou zkušenost s programem Metabolic Balance®, který mi v tom nejlepším slova smyslu převrátil život na ruby. Je mi 44 let a většinu svého života jsem se potýkala s nadváhou. Vyzkoušela jsem všechny možné i nemožné diety, ale úspěch se dostavil vždy jen dočasně.

Přestože aktivně sportuji, loni v létě moje váha vyšplhala až na 90,5 kg.!Byla jsem naprosto zoufalá, nemohla jsem se na sebe podívat do zrcadla a nákup oblečení byl pro mě utrpení. Čím víc jsem se trápila, tím víc jsem „žrala“. Prostě začarovaný kruh, ze kterého jsem neuměla vystoupit.

Před Metabolic balamce

Před Metabolic balance

Úplně nejhorší pocity se dostavily na dovolené, když jsme se s rodinou vydali na kola a já musela před každým kopcem sesednout a tlačit, protože jsem nebyla schopná normálně vyjet. A tak jsem „žrala“ víc a víc!

Po návratu z dovolené jsem se setkala s kamarádkou, kterou jsem delší dobu neviděla a nemohla jsem uvěřit vlastním očím. Před časem měla podobnou váhu a podobný typ postavy jako já a najednou přede mnou stála jiná žena. Vypadala fantasticky – mladě, štíhle, plná energie.

V tu chvíli jsem na sebe dostala hrozný vztek a rozhodla se, že když to dokázala ona, tak já to musím přece taky zvládnout!!!

Poprosila jsem ji o radu a dostala jsem kontakt na úžasnou ženu Báru Wolfovou Balcarovou. Hned následující den jsem ji zavolala a k mé veliké radosti jsme si velice brzy domluvily schůzku. A stal se zázrak – hned od prvního setkání jsem věděla, že tentokrát to dokážu a už navždy. A proč?

Protože Metabolic Balance® totiž není dieta, ale je to změna životního stylu.

Přiznávám, že začátky byly opravdu těžké, 40 let žijete určitým způsobem a najednou se to snažíte změnit. Navíc jsem měla před sebou dovolenou u moře a svatbu v rodině, což hubnutí zrovna moc nenahrává.

Ale já se rozhodla – už se nebudu na nic vymlouvat a začnu hned! A dokázala jsem to!

Po Metabolic balance

Po Metabolic balance

Na dovolené jsem poprvé ve svém životě zhubla a svatbu jsem také ustála! Byl to skvělý pocit, který mě motivoval pokračovat. A navíc – byla jsem na sebe hrdá…

A musím říct, že mi program Metabolic Balance® pomohl i v jiné rovině – po 3 měsících jsem dala výpověď v práci, která mě nebavila a nenaplňovala. Najednou jsem totiž věděla, co v životě chci!

Pro mě je to prostě zázrak, nyní vážím 69,5 kg a váha i centimetry jdou stále dolů, cítím se o 10 let mladší a energie mám na rozdávání. A vůbec nedokážu ani vyjádřit ten pocit radosti, když si jdu koupit něco na sebe a místo velikosti 44-46 mám 38.

Moc děkuju osudu, že mi poslal Báru a program Metabolic Balance®. Zachránilo mi to život.

Kateřina Gesztesová

Můj zázrak s Metabolic balance®

Jmenuji se Kateřina a tohle je můj zázrak s Metabolic balance®