Protože se mi množí stále více a více dotazů od nových zájemců o program Metabolic Balance®, kdy se před svým konečným rozhodnutím ptají, jak vlastně jídelní plány Metabolic Balance® vypadají, rozhodla jsem se natočit toto ukázkové video…

Pokud vás tedy také zajímá, jak vypadají jídelní plány v programu Metabolic Balance®, co v takovém jídelním plánu všechno najdete a jak se s tímto jídelním plánem pracuje, zda tam je nějaký seznam potravin a zda tam jsou nějaká doporučená konkrétní jídla – pak odpovědi na tyto všechny otázky najdete v tomto videu.

Pokud máte obavy, zda všemu správně porozumíte a zda si budete umět podle těch doporučení v plánu ten svůj jídelníček správně připravit nebo se bojíte, že budete muset nějak složitě vymýšlet kombinace potravin nebo počítat kalorie, aby byl váš jídelníček vyvážený a pestrý – tak se nebojte. Vše najdete detailně vysvětlené ve videu.

Ono to totiž vůbec s programem Metabolic Balance® není až tak složité. Nemusíte tedy objednávat „zajíce v pytli“. Ukážu vám, jak přesně vypadá jídelní plán Metabolic Balance®, co všechno v něm najdete a jak se s ním poté pracuje. A díky tomu si potom budete moci udělat jasnější a konkrétnější představu o tom, s čím a jak budete případně pracovat, pokud se pro ten svůj osobní jídelní plán Metabolic Balance® rozhodnete a budete chtít s programem začít.

Pozor! Od 1. dubna 2019 platí pro všechny poradce plošné zvýšení ceny za program Metabolic Balance na 11.500 Kč.