RECEPTY

Existuje pořekladlo, že všechno co je v životě k jídlu dobré, je buď zakázané, nebo nezdravé, nebo se po tom tloustne! Metabolicky vstřícné recepty vás ale přesvědčí, že to dnes už dávno neplatí! Vyzkoušejte si sami, jak může jídlo výborně chutnat a přitom být super zdravé. Pro dobrý pocit a požitek z jídla si připravte recepty podle principů programu Metabolic balance® ! Metabolic balance® totiž neznamená žádné hladovění, ale chutné a zdravé recepty, po kterých kila jdou dolů jen tak mimochodem! Příroda nám totiž nabízí pravé „tukožrouty a zeštíhlovače“. Využijte tedy tyto léčivé síly a naučte se, jak uvést látkovou výměnu opět do rovnováhy s metabolicky vstřícnými recepty!!

V programu Metabolic balance® vám na základě vašich laboratorních hodnot a zdravotní anamnézy a dalších údajů o vás připravíme váš jedinečný stravovací plán, který zohlední a bude respektovat skutečné potřeby vašeho těla. Metabolicky vstřícná strava je tedy vhodná nejen pro úpravu hmotnosti a podporu metabolizmu, ale profituj z ní i ženy v menopauze, celiaci, kteří dodržují bezlepkovou dietu, ale i klienti či pacienti, kteří řeší zdravotní problémy.

Recepty níže jsou popsány pro 3. a 4. fázi – tedy s rozšířenými ingrediencemi. Pokud dodržujete 2. úpravnou fázi, tak je potřeba si tyto recepty a jejich ingredience upravit přesně dle vašeho osobního jídelního plánu a doporučených gramáží. Experimentujte, radujte se a užívejte si s metabolicky vstřícnými recepty ♥!