Zhubnout a restartovat metabolizmus nebylo nikdy jednodušší než dnes. Objednejte si svůj komplexní stravovací program metabolic balance®, sestavený na základě vašich laboratorních hodnot a zdravotní anamnézy. Zaregistrujte se níže a ještě dnes začněte s přípravou podkladů pro nastavení osobního jídelního plánu podle skutečných biochemických potřeb vašeho těla. Vše můžete připravit snadno a rychle, přímo z pohodlí domova. Poté vás programem provedu při společných osobních či on-line setkáních, s mojí maximální osobní i on-line podporou.

Lidé chtějí hubnout a jíst zdravě již desítky let. Ale ani 20 let zpátky se nám ještě nesnilo o možnostech, které máme dnes díky výzkumu, vědě, vývoji a mnohaletým zkušenostem v oblasti výživy a jejího působení na metabolizmus.

Díky programu Metabolic Balance® tak získáte zcela komplexní a jedinečný jídelní plán, který zohledňuje vaši aktuální jedinečnou biochemii vnitřního těla na základě laboratorních screeningových testů, které ukazují, co tělu schází, čeho naopak přebývá, jak fungují jednotlivé orgánové systémy a zda netrpí nějakými závažnými škodami. A právě na základě toho lze sestavit komplexní výživovový plán, díky kterému budete přijímat přesně ty živiny, které vaše tělo tělo potřebuje k nastolení biochemické rovnováhy.

Na jakých principech tedy program Metabolic Balance® funguje? 

 • Na základě základních screeningových laboratorních testů, které vypovídají o aktuálním stavu vašeho těla a stavu jeho orgánových systémů. Převážně se jedná o parametry látkové výměny a další bioechemické hodnoty.
 • Vzhledem k tomu, že každé tělo je metabolicky odlišné, je zde částečně zohledněno i k jakému metabolickému typu máte blízko (zda jste více bílkovinný typ, sacharidový typ nebo smíšený. Zda jsou pro vás tedy vhodné těžší druhy bílkovin, nebo lehčí druhy bílkovin, zda vaše tělo čerpá snadno výživu z živočišných či rostlinných druhů bílkovin, zda vám dělají dobře mléčné výrobky, sojové produkty či nikoli a pokud ano, tak které…)
 • Na základě těchto informací je poté možné spojit jedinečnou biochemii vašeho těla s jedinečnou biochemií jednotlivých potravin.

Jídelníčky Metabolic Balance® tak splňují všechny standardy zdravého jídla. A které to jsou?

✔︎ Podporují zdravou psychologickou reakci těla

✔︎ Podporují zdravou hormonální reakci těla

✔︎ Podporují dobré fungování našeho imunitního systému

✔︎ A minimalizují záněty v těle

Váš individuálně nastavený jídelní plán spojí tu vaši osobní „tělesnou chemii“ s patřičnou „chemií potravin“ – v těle tak může nastat nová metabolická rovnováha. Nejenže tělu dodáváte všechny zdravé a pro vás nezbytné živiny a minerální látky, ale mnohem důležitější je, že přijímáte přesně ty živiny, které vaše tělo potřebuje, aby se látková výměna dostala do rovnováhy. Tedy vaši optimální palivovou směs! Váš plán zohledňuje váš zdravotní a tělesný stav a vztahuje se proto čistě na vás a vaše údaje – což ale znamená, že by neměl být aplikován na nikoho jiného.

Ve své praxi se často setkávám s lidmi, kteří si moc přejí jíst zdravěji, ale většinou jejich snaha ztroskotá na tom, že NEVĚDÍ, co to vlastně znamená „jíst zdravě“. Mnohdy dojdou opravdu daleko, a stojí je to spoustu času a sil, zvládnou nakupovat kvalitní zdravé potraviny, ale často je kombinují v nevhodných poměrech. Přehání to s olivovým nebo jiným rostlinným olejem, případně s mléčnými výrobky, a ve snaze dát tělu dostatek živin kombinují „nekombinovatelné“.

K dobrým rozhodnutím ohledně jídelníčku nestačí tedy jen vědět, co je zdravé. To, jak si vybíráme, co budeme jíst, je mnohem složitější a má to více aspektů. Jídlo může být totiž velmi záludné a aniž byste to tušili, nenápadně vás ovlivňuje ve věcech, které by vás ani nenapadlo spojovat právě se svým jídelníčkem. 

Díky programu Metabolic Balance® se můžete naučit tyto záludnosti vidět a chápat a tím i snadněji převzít otěže stravování do svých rukou a začít je tuto oblast skutečně řídit, nikoli být jen jejím „otrokem“.

Váš individuálně nastavený jídelní plán spojí Vaši osobní „tělesnou chemii“ s patřičnou „chemií potravin“ - v těle tak může nastat nová metabolická rovnováha.

Váš individuálně nastavený jídelní plán spojí Vaši osobní „tělesnou chemii“ s patřičnou „chemií potravin“ – v těle tak může nastat nová metabolická rovnováha.

Pokud již nyní víte, že tento program je pro vás ten pravý, „sjeďte“ na konec stránky a vyplňte rovnou formulář. Pokud ještě pochybujete, čtěte určitě dál…

Co vám přinese program Metabolic Balance®?

 • Program Metabolic Balance® vám přinese váš exkluzivní jídelní plán, který je vytvořen na základě vašich laboratorních hodnot a jedinečných metabolických preferencích vašeho těla.
 • Ukáže vám praktické a flexibilní postupy pro snadné nastavení metabolicky vstřícného jídelníčku, který obsahuje přesně ty živiny, které vaše tělo skutečně potřebuje – tedy vaši jedinečnou a optimálně nastavenou „palivovou směs“.
 • Pomůže vám krok za krokem restartovat a uvést do rovnováhy vaši látkovou výměnu.
 • Zároveň vám ukáže i pomůže udržet směr na cestě za vaší ideální váhou, posílením imunitního systému, zvýšením tělesné a duševní energie, přesně podle principů metabolicky vstřícného stravování.
 • Dle toho plánu je možné se stravovat vstřícně vůči svému metabolizmu prakticky celý život – úžasné je, že již nemusíte tápat v tom, co je pro vaše tělo vhodné a zdravé, a vy tak víte víte jak správně jíst vlstně navždy! 

Díky programu Metabolic Balance® se naučíte

 • změnit své stravovací zvyklosti již během prvních 30 dnů
 • jíst naprosto vyváženě a zdravě vůči potřebám svého jedinečného těla
 • porozumět těmto skutečným potřebám svého těla a umět správně reagovat na jeho signály
 • vybírat si potraviny, které jsou vhodné pro váš jedinečný metabolizmus a sestavit si tak svoji optimální „palivovou směs“, svůj nejlepší jídelníček
 • porozumět trofologii potravin, tedy tomu, jak správně potraviny ve svém jídle kombinovat, aby vám bylo stále dobře a cítili jste se fit a v dobré kondici
 • vyřešit trvale vaše problémy s váhou (řešit obezitu i podvýživu)
 • podpořit celkově proces obnovy zdraví
 • zlepšit stav vnitřního prostředí těla
 • předcházet preventivně zánětlivým onemocněním a jiným neduhům
 • chytře „hřešit“ tak, abyste si svoji váhu udrželi
 • a další stravovací dovednosti, díky kterým budete mít svoji váhu a jídlo již vždy pod kontrolou

Když se budete stravovat podle svých individuálních potřeb, na rozdíl od náhodně vybrané univerzální diety, je pravděpodobné, že docílíte skutečně dobrého zdraví a vynikající kondice, včetně optimální váhy…

Můžete tak předcházet 

 • degenerativním nemocněním
 • posílit svůj imunitní systém
 • dosáhnout a udržet si ideální hmotnost
 • zvýšit tělesnou a duševní energii
 • překonat výkyvy nálad a deprese
 • zvýšit sportovní výkonnost a výdrž

Jakmile totiž jednou porozumíte svému metabolizmu a začnete se podle něho stravovat, bude to pro vás v mnoha směrech osvobozením. 
I když dnes možná jíte pouze ty nejkvalitnější a nejzdravější potraviny v bio kvalitě, není vyloučené, že (navzdory případné nadváze) jste podvyživeni v tom smyslu, že trpíte nedostatkem určitých látek a živin, které vaše tělo nezbytně potřebuje, aby mohlo dobře fungovat.

Správně nastavená strava vás může během krátké doby 

 • osovobodit od touhy po jídle
 • od návalů hladu
 • od nerovnováhy krevního cukru
 • od zažívacích problémů
 • od migrén od depresí, podrážděnosti
 • a od dalších nepříjemných potíží

Získáte tak dostatek tělesné i duševní energie, vaše jídlo se totiž bude přirozeně měnit na energii a nebude se již ukládat v podobě tuku. Pokud budete jíst vstřícně vůči svému metabolizmu, můžete se přiblížit ideální hmotnosti bez boje.

Navíc vás bude provázet 

 • posílení imunity
 • nárůst energie a vytrvalosti
 • zpomalení procesu stárnutí
 • zvýšení schopnosti čelit či vyléčit si mnoho chronických nemocí

Všichni potřebujeme celé spektrum živin. Ale každý z nás má vrozenou potřebu různého množství různých živin. To vysvětluje, proč určitý druh stravy u jednoho člověka vyvolává dobrou náladu, na druhé nemá žádný účinek a třetí se po ní cítí hůř. Jen málo co v životě přináší takovou svobodu jako poznání, které potraviny a jejich kombinace nám umožní žít naplno.

Je skvělé přesně určit, co máte jíst, když vás čeká obchodní jednání, tenisový zápas, zkouška nebo dlouhý výlet! Co může být důležitější než vědět, která strava vám umožní vydržet velké napětí v práci, užívat si dětí, věnovat se koníčkům, psát román nebo pracovat dlouho do noci?

Pokud již nyní víte, že tento program je pro vás ten pravý, objednávkový formulář najdete na konci stránky. Pokud ještě pochybujete, čtěte určitě dál… najdete zde další praktické informace.

Tento program u nás již absolvovalo stovky spokojených klientů. 

Jejich reference si můžete
přečíst TADY>>

 Bára Wolfová Balcarová - hubnutí s metabolic balance®

Zhubnout, naučit se rozumět skutečným potřebám svého těla a vycházet jim vstříc, vědět, jaké potraviny a v jakých kombinacích si vybírat abyste se cítili skvěle ve svém těle a navíc si udrželi svoji optimální váhu – to je jako cesta na vrcholky Himalájí. Nevydáte se na ni bez zkušeného průvodce. Proto vás ani já nenechám jít přes tajemná lavinová pole hubnutí o samotě. Ukáži vám, kudy jít a čemu se raději vyhnout, abyste zdárně dosáhli svého cíle. Těším se na Vás… Bára – poradce, průvodce a kouč v programu Metabolic Balance®

Průběh programu Metabolic Balance® v několika krocích

 1. Informace k programu – předání detailních informací o programu metabolic balance® a jeho principech.
 2. Vyplnění a zpracování vstupního osobního dotazníku klienta – za účelem zjištění váhy, míry, zdravotní anamnézy, stravovacích zvyklostí.
 3. Laboratorní vyšetření krve – probíhá ve smluvní, nebo vámi zvolené laboratoři, na základě vystavené žádanky – laboratorní rozbor a odběr krve nejsou součástí ceny programu.
 4. Sestavení individuálního jídelního plánu Metabolic Balance® – zprostředkování vyhotovení osobního jídelního plánu metabolic balance® sestaveného GmbH institutem v Isenu, na základě osobních laboratorních výsledků rozboru krve a ostatních parametrů, které zájemce poskytl
 5. 4 fáze programu Metabolic Balance® – edukační konzultace, které probíhají buď osobně, nebo elektronicky přes e-mail, telefon nebo skype (dle potřeb a preferencí klienta) + navíc přístup do mnou vytvořené uzavřené edukačně-podpůrné členské sekce s dalšími doplňujícími informacemi. Pokud vás zajímá, jak to v této členské sekci vypadá, najdete více informací ZDE>>
 6. Předání jídelního plánu – Váš jídelní plán vám zašlu na e-mail, vy si ho v klidu domova pečlivě prostudujete a připravíte si případné otázky, které společně probereme ještě před vaším započetím. Při předání jídelního plánu získáváte podrobný rozbor toho, co vaše tělo potřebuje. Seznámíte se se všemi fázemi programu, získáte má osobní doporučení, rady, tipy a inspiraci. V případě poradenství „na dálku“ vám zašlu jídelní plán elektronicky a následné konzultace probíhají dle vašich potřeb telefonicky, přes Skype či FaceTime. E-mailová doplňující komunikace je samozřejmostí.
 7. Pravidelné konzultace – V průběhu programu Metabolic Balance® probíhají kontrolní konzultace (osobní či on-line), dle společně nastaveného harmonogramu. Můžeme tak společně a průběžně sledovat vaše pokroky a celý proces hubnutí. Další individuální konzultace nad rámec po ukončení programu jsou možné dle domluvy a platného ceníku.
 8. Moje on-line podpora – Průběžná komunikace telefonicky či e-mailem dle potřeb klienta po dobu 6 měsíců od předání jídelního plánu.
 9. Moje podpůrná členská sekce – Vstupem do programu získáváte u mě navíc přístupy do edukačně-podpůrné členské sekce, která obsahuje 18 lekcí s doplňujícími tématy formou článků, videí a bonusů. Díky tomu vám bude vždy vše jasnější a srozumitelnější a budete cítit moji podporu téměř každým dnem.

Tohle získáte, pokud se tedy rozhodnete vstoupit do programu Metabolic Balance®…

 1. Získáte svůj exkluzivní jídelní plán, který bude vytvořen na základě vašich laboratorních hodnot a jedinečných metabolických preferencí vašeho těla.
 2. Součástí tohoto plánu bude váš seznam potravin a nepřeberné množství jejich kombinací.
 3. Získáte praktické a jednoduché postupy pro snadnou přípravu svého jídelníčku.
 4. Nebudete muset počítat žádné kalorie nebo kilojouly! Nebudete muset jíst žádné potravinové doplňky! Jenom skutečné potraviny, a skutečné jídlo.
 5. Naučíte se znovu se orientovat na základní přirozené potraviny bez ÉČEK, tedy potraviny minimálně průmyslově zpracované, čisté, plné živin.
 6. Nejen že zhubnete, ale zároveň budete podporovat své zdraví zevnitř.
 7. Již během prvních 30 dnů změníte své stravovací návyky.
 8. Naučíte se jíst vyváženě a zdravě vůči potřebám svého těla a to bez pocitu hladu.
 9. Naučíte se rozumět těmto potřebám svého těla a zároveň na ně umět správně reagovat a vycházet jim dlouhodobě vstříc.
 10. Budete si umět vybírat ty správné potraviny a budete vědět, jak správně tyto potraviny ve svém jídle kombinovat, aby vám bylo stále dobře a vy jste tak dlouhodobě podporovali a posilovali své zdraví a látkovou výměnu.
 11. Také se naučíte chytře „hřešit“ tak, abyste si svoji váhu a zdraví udrželi po zbytek života.
 12. S programem Metabolic Balance® získáte vlastně takový doživotní návod na to, jak mít svoji váhu a jídlo stále pod kontrolou a jak pečovat stravou o své zdraví a kondici.
 13. V rámci programu Metabolic Balance® získáte navíc (pouze u mě) přístupy do edukačně-podpůrné členské sekce, která obsahuje 18 lekcí s doplňujícími tématy formou článků, videí a bonusů.

Ceny za program Metabolic Balance®
najdete ZDE>>

Pokud vám tyto informace dávají smysl a souzníte s nimi, není nejspíš na co čekat!

Teď je váš čas! Cesta k tomu, abyste změnili vaše stravovací zvyklosti a svůj přístup k jídlu, je nyní zametená. Stačí jen vykročit… Tím krokem projevíte největší laskavost a respekt jedinému tělu, které máte. A věřte mi, že vám to stonásobně vrátí v tom, jak budete pěkně vypadat a jak se budete báječně cítit.