Svých klientů se ráda po skončení programu ptám na to, co jim program metabolic balance® do života přinesl a jaká to pro ně byla zkušenost… Někteří sdílí své příběhy veřejně i s fotografiemi, jiní si přejí zachovat své soukromí. Ale i tak se rádi dělí o své zkušenosti, kterými prošli v rámci programu metabolic balance®. Paní Martina zhubla krásných 15 kg a níže mi odpověděla na pár otázek…

Jaké bylo vaše očekávání před tím, než jste s metabolic balance® začali? Jaké bylo vaše přání?

Přála jsem si zhubnout 15kg a naučit se lépe stravovat.

Jaká je realita? Jak je to ve skutečnosti? Splnilo se vaše očekávání? Splnilo se vaše přání?

Hubnutí šlo jako po másle. Start 68kg a nyní 52,5 kg. Už nejsem tak důsledná a přesto jde váha stále dolů. Podle měření bych však měla nabrat 4kg svalové hmoty a přidat v pití a příjmu vápníku.

Jaké jsou konkrétní přínosy metabolic balance®? Jak vám program pomohl, čeho jste díky němu dosáhli, jak konkrétně se zlepšila vaše situace?

Jídlo mám rychle připravené bez velkého přemýšlení. Zhubla jsem víc, než jsem si troufla přát a je mi fajn. Když jím správně, nejsem nafouklá, netrápí mě nadýmání a také mi není těžko.

Jak jste byla spokojeni s kvalitou poradenství, s mojí on-line či osobní podporou?

Super! Postupné dávkování informací a vždy rychlá odpověď na otázky. Absolvovala jsem program on-line formou a je parádní.

Doporučila byste program metabolic balance® dalším lidem?

Jednoznačně ANO

Hodnocení programu – kolik hvězdiček z pěti byste nám dala?

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ 5 / 5