AKCE

On-line podpora při programu metabolic balance®

Bára Wolfová Balcarová - poradce metabolic balance

Tato podpora je vhodným doplněním pro klienty, kteří již mají svůj plán metabolic balance®, chtějí intezívní podporu, více informací nebo znovu začít.

V poslední době mi často chodí e-maily s dotazy od lidí, kteří nejsou mými klienty, svůj plán metabolic balance® již mají, programem někdy v minulosti prošli, nebo aktuálně procházejí. Někteří programem prošli úspěšně, jiní program nedokončili, a někteří nejsou třeba úplně spokojeni s poradenstvím… Mnozí mi píšete, že byste chtěli začít znovu a program si celý zopakovat, ale již máte např. vyčerpané všechny konzultace s vaším poradcem, nebo s dosavadní podporou svého poradce nejsou spokojeni a nebo jen chcete cítit, že na to nejste prostě sami…

Zobrazit celý článek

Kurzy zdravého vaření podle Metabolic balance® aneb promlsejte se ke kráse

Akademie zdravého vaření podle metabolic balance (Irena Honzákobá, Bára Wolfová Balcarová)

Co vás  čeká v roce 2017/ 2018? Opět vás s radostí zveme na naše další kurzy vaření podle principů Metabolic balance®! Jedná se o výjimečnou akci připravovanou pro ty z vás, kteří dodržujete principy programu metabolic balance®, nebo jen milujete lahodné jídlo a není vám vaše strava lhostejná. Pokud stále beznadějně vymýšlíte nejrůznější recepty, jak svůj jídelníček zpestřit nebo ozdravit, neměli byste si nechat ujít tuto skvělou příležitost naučit se vařit podle světových anti-aging metod, které přináší právě  program metabolic balance®.

Zobrazit celý článek