Kurzy vaření

Existuje pořekladlo, že všechno co je v životě k jídlu dobré, je buď zakázané, nebo nezdravé, nebo se po tom tloustne! Metabolicky vstřícné recepty vás ale přesvědčí, že to dnes už dávno neplatí! Vyzkoušíte si sami, jak může jídlo výborně chutnat a přitom být zároveň i super zdravé. Pro dobrý pocit a požitek z jídla si připravíme recepty podle principů programu Metabolic balance® ! Metabolic balance® totiž neznamená žádné hladovění, ale chutné a zdravé recepty, po kterých kila jdou dolů jen tak mimochodem! Příroda nám nabízí pravé „tukožrouty a zeštíhlovače“. Využijte tedy tyto léčivé síly a naučte se, jak uvést látkovou výměnu opět do rovnováhy s metabolicky vstřícnými recepty!!

Co vás tedy čeká v nadcházejícím období? Opět vás s radostí zveme na naše další kurzy vaření podle principů Metabolic balance®! Jedná se o výjimečnou akci připravovanou pro ty z vás, kteří dodržujete principy programu metabolic balance®, nebo jen milujete lahodné jídlo a není vám vaše strava lhostejná. Pokud stále beznadějně vymýšlíte nejrůznější recepty, jak svůj jídelníček zpestřit nebo ozdravit, neměli byste si nechat ujít tuto skvělou příležitost naučit se vařit podle světových anti-aging metod, které přináší právě program metabolic balance®.

20.9. 2017 | Snídaně které nakopnou váš metabolizmus

Snídaně - kurzy vaření podle metabolic balance

V tomto kurzu vaření podle metabolic balance® budeme připravovat různé mňamkovité pomazánky, mufinky z mandelády, koláčky, pudinky, lívanečky – no prostě skvělé snídaně, po kterých se krásně hubne a které nastartují váš metabolizmus do celého dne! Čeká vás 8 zajímavých, netradičních a zároveň snadných receptů z čerstvých surovin, které se objevují v metabolic balance® jídelních plánech, jako je např. pověstná mandeláda a semínková směs, nebo další … Zobrazit celý článek

18.10. 2017 | Luštěniny na slano i na sladko

Luštěniny - kurzy vaření podle metabolic balance

V tomto kurzu vaření podle metabolic balance® vás naučíme připravovat různé slané i sladké dobroty z luštěnin tak, abyste se vznášeli blahem, nikoli nadýmáním. Luštěniny jsou totiž velmi zdravé, jejich pravidelná konzumace napomáhá snižovat hladinu cukru a tuků v krvi, což prakticky znamená, že ochraňují před vznikem diabetu a srdečně cévních onemocnění. Přitom ale mnozí z nás neumí luštěniny uvařit, špatně je tráví nebo jim nechutnají, i když to většinou jen proto, že si je neumí právě správně připravit. Podzim je pro tento druh potravin jako stvořený. Čeká vás tedy 8 zajímavých, rychlých a snadných receptů právě z luštěnin a připravíme si i nějaký ten luštěninový dezert na sladko.

Zobrazit celý článek

15.11. 2017 | Maso, drůbež a slow cooking

Maso, drůbež - kurzy vaření podle metabolic balance

V tomto kurzu vaření podle metabolic balance® budeme připravovat snadné recepty z masa a drůbeže tak, aby vyhovovali ideálně principům metabolic balance®. Ať už půjde o ty jednodušší pokrmy, nebo o sofistikovanější recepty a techniky, rády bychom vás přesvědčili, že stojí za to, abyste ze svých kuchyňských možností doma vytěžili maximum a získali tak patřičné kuchařské sebevědomí a otáčeli se v kuchyni s profesionální zdatností. Čeká vás tedy 8 zajímavých receptů z masa či drůbeže a nezapomeneme ani na metabolicky vstřícný dezert.

Zobrazit celý článek

6.12. 2017 | Vánoční menü a metabolické cukroví

Vánoční menu a cukroví - kurzvy vaření metabolic balance

V tomto kurzu vaření podle metabolic balance® si připravíme luxusní sváteční tabuli, přesně dle principů metabolic balance® a s jistotou, že nepřibereme! Razíme zásadu, že když jde o vaření, každá dávka samozřejmosti a sebejistoty má ohromný význam, a proto – kromě prezentace receptů a samotného vaření, věnujeme hodně času tomu, abychom posílily vaše sebevědomí a ukázal vám, že do kuchyně není třeba vstupovat se strachem. A to ani když se jedná o vánoční menü!

Zobrazit celý článek