Romana Kantorková
Věk: 28
Výška: 171 cm
Počáteční váha: 97,7 kg
Aktuální váha: 78 kg
První cíl: 75 kg (úspěšně dokončen za 5 měsíců)
Druhý cíl: 69 kg (držte mi palce)

Jaká byla tvoje motivace, zajímat se vůbec o program Metabolic balance®?

Bojuji s nadváhou už od dětství a mám za sebou několik různých diet vždy s postupným jojo efektem. Chtěla jsem konečně nadobro změnit své stravovací návyky a připravit své tělo na plánované mateřství. Také bylo mojí motivací nadcházející léto, kdy jsem se chtěla poprvé v životě ukázat u moře v dvojdílných plavkách. Opravdu je potřeba stále nacházet novou a novou motivaci.

Jaké bylo tvé očekávání od programu Metabolic balance®?

Očekávala jsem, že to bude velmi těžké, že to opět nezvládnu a že při programu Metabolic balance® budu mít hlad a chutě. Prostě najednou jíst jen 3 krát denně? Nevěřila jsem v sebe, ale podle různých ohlasů na tento program jsem toužila také trvale zhubnout. Po přečtení svého vypracovaného jídelního plánu Metabolic balance® jsem byla plná odhodlání, ale zároveň jsem měla strach ze selhání.

Jaká je realita?

Mám za sebou 5 měsíců s úbytkem 22 kg a -23 cm v pase a nepřestává mě to bavit. První týden jsem měla smíšené pocity a detox organismu mi dával zabrat (něco mi ale stále říkalo, VYDRŽ). Po 14 dnech jsem pocítila neuvěřitelný nával energie, který trvá doteď a strach ze selhání je pryč. Sama jsem překvapená, jak pozitivně na tento nový stravovací program moje tělo reaguje a jak lehce ho přijalo. Nakupování potravin pro mne nebylo nikdy jednodušší a jíst jen 3 krát denně? Naprosto ideální.

Proměna Romany s Metabolic balance® (stačilo 5 měsíců)

Proměna Romany s Metabolic balance® (stačilo 5 měsíců)

Jaké jsou konkrétní přínosy programu Metabolic balance®?

Kromě celkové vizuální změny a zbavení 3 konfekčních velikostí vnímám i zlepšení mého zdravotního stavu. Trpěla jsem chronickými záněty, které se během těchto 5 měsíců neukázaly ani jednou! Fyzická aktivita je nyní pro mne radost a můj přítel mne konečně uzvedne.

Doporučila bys program Metabolic balance® program i dalším lidem?

Naprosto jednoznačně ANO. Pokud jsi stejně jako JÁ na začátku bez energie, máš nezvladatelné návaly hladu a chutí, nízké sebevědomí, zdravotní komplikace spojené s tvojí tělesnou váhou nebo se chceš jen zdravě stravovat už napořád, JDI DO TOHO.

Více o programu Metabolic balance® se dozvíte ve videu ZDE>>

Proměna s Metabolic balance®_Romana

Proměna s Metabolic balance®_Romana