Dobrý den Báro, už skoro 2 měsíce se Vám odhodlovám napsat, jak mi to jde s metabolic balance.  Zkraje Vám musím poděkovat za perfektně připravené materiály, vždy když mám slabší chvilku pustím si nějaké Vaše video nebo jedno z doporučených v odkazech. Narazila jsem tak také na Margrit Slimákovou a její blogy a stránky jsou také velmi motivační v tom smyslu nevracet se ke starému způsobu stravování. Také sleduji facebook, vyzkoušela jsem spoustu zajímavých receptů.

Program metabolic balance® držím od 1.8., tedy 2,5 měsíce, a od této doby jsem zhubla již 13 kg, 13 cm

Hubneme podle metabolic balance

v pase, 12 cm přes boky a 9 přes stehna a 5 cm přes lýtka. Je to úplně neuvěřitelné. S váhou hubnu od puberty a takhle se mi nikdy nepodařilo zhubnout. Hlavně mám spoustu energie a dokonce lehce vyběhnu schody jako by nic. Po porodu mě začala bolet kolena takovým způsobem, že vyjít do 2. patra byla skoro nepřekonatelná překážka. Po 4 měsích po porodu jsem měl naordinováno 5 různých antibiotik a nakonec skončila v nemocnici. Co držím metabolic balance, tak jsem nebyla ani jednou nemocná!! Žádná antibiotika, žádné prášky, nic. Jako zázrakem vyléčená.

Jsem pořád v přísné fázi, kterou se snažím, co nejvíce dodržovat. Občas nevypiji požadované množství vody, občas nemám čas se najíst, tak mám v kabelce připravenou proteinovou tyčinku, abych nemusela jíst mimo seznam a pravidla metabolic balance. Chtěla bych zhubnout v přísné fázi 20kg, pak na čas přejít do udržovací fáze a poté zase přísná fáze do zhubnutí dalších 15 kg.

Moje změna také inspirovala mé okolí. Manžel od 23.10. také přechází na metabolic balance. Moje mamka o programu vážně uvažuje od Nového roku a několik kamarádek chce s metabolic balance® začít také.

Děkuji Petra Č.