Také milujete avokádo a vajíčka? Kdo by to byl řekl, jak je to jednoduché! Rychlovka, která nezklame. Umíchejte si vajíčka, před koncem přidejte na kostičky nakrájené (akorát nazrálé) avokádo, osolte, opepřete, přidejte zeleninku nebo bylinky a máte luxusní snídani, oběd či večeři, po které se budete cítit skvěle saturovaní…

Ingredience

  • porce avokáda
  • 2 – 3 vajíčka
  • cibulka (není nutná)
  • bylinky
  • trocha zeleninové oblohy dle chuti (není nutná)

Postup

Vajíčka umíchejte na cibulce. Těsně před koncem přidejet prohřát správně nazrálé avokádo nakrájené na kostičky. Osolte a opepřete, přidejet salátek dle chuti a užívejte rychlorecept, který splňuje všechny standardy dobrého a zdravého jídla.

Dobrou chut s Metabolic Balance…

10672328_4761304846643_8570018738653084735_n

 
Ukázkový jídelníček na hubnutí pro 30 dnů

 


 

© Bára Wolfová Balcarová – Metabolic Balance® 

Použití textů a fotografií: Vzhledem k tomu, že fotografie jsou mé osobní vlastnictví, je jejich případné další použití možné pouze s mým osobním souhlasem.

Pro tištěná média — použití nezměněných textů je zdarma s podmínkou uvedení zdroje, přímého odkazu na mé stránky a s mým osobním souhlasem.

Pro online média — možné je použít pouze úvodní část textu v podobě upoutávky (cca v délce perexu nebo jednoho odstavce) a pro zbytek textu odkazovat na můj web www.vitalnienergie.cz. Nutný je můj osobní souhlas.