A zde je zase jedna krásná zkušenost s programem Metabolic balance®. U Nadi je vidět, že když se chce, tak to opravdu jde. Děkuji Nadě za její inspirující sdílení… Patřila mezi velmi poctivé a nadšené klienty, které nová strava opravdu bavila a baví… No a teď již její krásné výsledky…

Krásný den Báro,

Děkuji za úžasnou proměnu a krásnou památku na ní. Moje reference na program Metabolic balance® nemohou být ani jiné než kladné. Musím říci, že to byla skvělá investice do mého života a do zdraví! Konečně jsem našla něco, co opravdu funguje! Tohle fakt není dieta, ale životní styl, který mě neuvěřitelně baví a nikdy bych nevěřila, že mi tak radikálně změní život! Je mi neuvěřitelně dobře!

Od počátku programu Metabolic balance® jsem zhubla neuvěřitelných 33 kg a zmenšila se na měřených obvodech celkového počtu centimetrů o 100 cm!!!!

Můj cíl byl zhubnout 25 kg a a do programu jsem vstoupila 13.6.2016. nyní mám 33 kg dole a jsem nadšená. Metabolic balance® opravdu funguje! Musí se ale dodržovat.  Já osobně mohu program Meabolic balance® všem jen vřele doporučit – vyplatí se do toho jít.

Ještě jednou děkuji za podporu, recepty, rady a optimismus s jakým jsi mi otevřela oči…
NIKDY TO NEVZDÁVEJ, PROHRAJE JEN TEN KDO ZTRATÍ NADĚJI !!!

Přeji jen to dobré… Naděžda Chroustová

Proměna s Metabolic balance®Proměna s Metabolic balance®

Jedna krásná proměna s Metabolic balance®