Jaká jsou tři první pravidla v programu metabolic balance, která je nutné dodržovat, aby se vám dařilo hubnout a zlepšovat zdraví a kondici? Jíte třikrát denně, optimálně po 5ti hodinách! Nejíte více, méně ani nic jiného, než je uvedeno ve vašem individuálním plánu! Mezi jednotlivými jídly platí 5ti hodinová přestávka!

První tři pravidla můžeme souhrnně vyložit následovně:

Během pětihodinové pauzy mezi jídly a také během noční pauzy – ideální 2x do týdne je 14 hodinová noční pauza – klesá hladina inzulínu tak, že je možné efektivně spálit tuky.

U častého pojídání v kratších intervalech, zůstává hladina inzulínu zvýšena a organismus nedokáže tuky spálit, ale naopak ukládá je.

Kromě toho neustále zvýšená hladina inzulínu blokuje produkci více hormonů, které chrání tělo např. před záněty, pomáhají mu regenerovat, ale i před stárnutím!

Autor: Katarina Grich
chudnutie.vitalstudio-metabolic.sk
8 pravidel metabolic balance.001

© Barbora Wolfová Balcarová – Metabolic Balance

Použití textů a fotografií:

Vzhledem k tomu, že fotografie jsou mé osobní vlastnictví je jejich případné další použití možné pouze s mým osobním souhlasem.

Pro tištěná média — použití nezměněných textů je zdarma s podmínkou uvedení zdroje a s mým osobním souhlasem
Pro online média — možné je použít pouze úvodní čast textu v podobě upoutávky (cca v délce perexu nebo jednoho odstavce) a pro zbytek textu odkazovat na web www.vitalnienergie.cz s mým osobním souhlasem