Chci Vám moc poděkovat za Vaše služby, systém či jak to nazvat, Metabolic balance je prostě „boží“! Objevila jsem nový životní styl! Nejen, že se mi podařilo zhubnout, ale taky najít návod, jak si váhu udržet.

Musím přiznat, že začátky byly těžké. Ano, měla jsem hlad, ale po prvním týdnu se to začalo „poddávat“. Dnes si již nedovedu představit jiný způsob stravování.

Dříve jsem vždy bojovala s tím, jak potraviny zkombinovat, aby to bylo správně. Díky programu metabolic balance jsem se to naučila.

Další věcí, kterou jsem díky programu metabolic balance objevila jsou nové chutě, zní to divně, ale dříve bych některé z doporučených potravin nevzala do úst, dnes jsou pro mě „božskou manou“ a navíc se mé chutě vytříbily, zbystřily nebo jak to říct… jsou mnohem citlivější.

Bála jsem se, že některým potravinám a jídlům budu mít problém odolat, ale tyto mi dnes nic neříkají. Mám pocit, že čím je potravina více chemicky a podobně upravena, tím méně mi chutná, je to nějak moc překombinované. Vlastně jsem zjistila, že čím jednodušší a přírozenější potravina je, tím více mi chutná.

A další velmi podstatná věc, nerada vařím, proto vyvstaly obavy z chystání jídel a znovu milé překvapení, příprava dle MB mi nezabere více jak půl hodiny denně.. protože potraviny zpracovávám jen minimálně, aby nedošlo k jejich znehodnocení.

Takže závěrem musím zhodnotit celý program MB jen pozitivně. Důležité je nenechat se ze začátku odradit, překonat první týden, dva a pak už to jde samo…a nebudete s tím chtít přestat!

Simona Horáková

Milujeme metabolic balance! Zamilujte se taky!

Horáková Simona foto