Milá Báro, tímto dopisem Vám chci velmi poděkovat za veškerou péči, podporu, rady a tipy na cestě programem Metabolic Balance. Vždy jste velmi milá, vstřícná a profesionální. Na konzultace k Vám se vždycky těším, jako bych šla za kamarádkou, podělit se o radost, kterou mi program přináší. Zároveň mám potřebu napsat jak to všechno bylo a co cítím…

Je mi 53 let a od porodu druhého syna jsem bojovala s váhou, snažila jsem se najít způsob zdravého stravování, ale moc se mi to nedařilo (naposledy před 5 lety jídelníček od výživové poradkyně). Ano, zhubla jsem, ale postupně se mi váha částečně vrátila i když jsem se stále snažila jíst ,,zdravě“, teď vím, že jsem vlastně vůbec nic nevěděla a pěkně se v tom plácala ?.

Přesně před rokem jsem měla úraz kolene a závěr lékaře mě šokoval (přesto, že jsem to tušila, ale tak brzy?) ,,Kolena jsou zničená, pomůže jenom železo!“

Bylo to pro mě naprosto nepřijatelné a musela jsem něco udělat. Sedla jsem k počítači a hledala, ani jsem vlastně nevím CO. Proklikala jsem se až na Centrum trvalého zdraví Cordeus, kde mě zaujal týdenní detox, a tak jsem se pustila do čtení. Jak jsem postupně pročítala webové stránky objevila jsem Metabolic Balance. Program mě velmi zaujal, byl prostě jiný.

Několik dní jsem hltala všechny dostupné informace. Měsíc jsem zkusila obecné zásady z eBooku 9 tipů jak upravit svoji váhu a zhubla 6 kg. Najednou jsem měla jasno, chtěla jsem být zdravá a cítila jsem, že právě tohle je ta správná cesta.

Nějaké obavy jsem přesto měla – co budu jíst, kde to vezmu, jaké doplňky mi budou nabízeny… Dneska už vím, že byly zbytečné, nakupuji jednoduše v místě bydliště nebo na internetu, doporučené doplňky kupuji v lékárně, protože chci. Nemusím vařit přesně podle jídelníčku, ale dám si to, na co mám chuť a to je prostě super.

Vím, že Metabolic Balance je to nejlepší co jsem pro sebe mohla udělat. Konečně mi to dává smysl, všechno do sebe zapadá a efekt je neuvěřitelný, všemi směry, je to jako zázrak. Přitom, jak málo stačí… Asi to tak mělo být, byla jsem konečně připravená a ono to přišlo.

Teď mám za sebou 9 měsíců v programu, zhubla jsem 22 kg (178 cm, původní váha 86 kg, nyní 64 kg, velikost 38) a cítím se velmi dobře.

Jídlo mi od samého začátku moc chutná, nezažila jsem ani žádné hladovění, nebo záchvaty chutí. Objevuji nové způsoby přípravy a kombinace potravin, vždy s vynikajícím výsledkem. Ještě jsem nestihla vyzkoušet všechny recepty a moc se na ně těším.

Téměř hned po zahájení programu jsem cítila změny k lepšímu, lépe jsem spala, přestaly šílené migrény, časem se mi zlepšila pleť, zažívání, vyprazdňování, průběh klimakteria a to nejdůježitější kolena při normálním provozu vůbec nebolí (a to mě bolela obě, od 3 let, po chřipce, téměř pořád).

Teď procházím stabilizační fází, snažím se moc nehřešit, když si výjimečně dám něco mimo plán, není mi vůbec dobře, takže vím, že dodržování programu má pro mě obrovský význam, nechci už existovat bez živé metabolicky vstřícné stravy.

Jsem velmi šťastná, že jsem tento úžasný program objevila a můžu si ve zdraví, plná energie, ještě mnoho let užívat krásy života společně se svým báječným manželem, který mi od začátku fandil a moc mě podporoval. Občas mě mrzí reakce okolí typu ,,ty náš kostlivečku…“, ale netrápím se, mluví z nich závist. Je to přece jenom moje jediné tělo, které mám ?.

Přála bych všem lidem, aby tohle zažili, aby zjistili, jak můžou sami sebe jednoduše vyléčit a měli energii a chuť žít. To bohužel nepůjde tak, že denně budeme poslouchat jaké mají lidé obrovské problémy… (jsem totiž zdravotní sestra). Občas se mě někdo zeptá a já mám nesmírnou radost, že o tom můžu mluvit a někomu pomoci. Jak s informacemi naloží – to už záleží na každém zvlášť.

Život je prostě krásný! A já díky, díky, díky za vše! Vaše věrná metabolicky vstřícná – Magdalena Trejbalová ?

Proměna s programem Metabolic Balance®

Proměna s programem Metabolic Balance® – Magdalena zhubla v programu Metabolic Balance® krásných 22 kg během 9 měsíců