Skvělé nepřehlédnutelné účinky unikátního programu Metabolic balance vnímají i naše celebrity. Mezi hosty Show Jana Krause zazářila Magdalena Mikulandová, první soukromá porodní asistentka v Česku, zakladatelka a výkonná ředitelka Studia pro ženy a poradkyně Metabolic Balance. Jan Kraus i jeho žena Ivanka Chýlková jsou klienty Magdaleny v programu Metabolic Balance, sledujte!!

Dalšími známými osobnostmi, které si také oblíbili tento druh metabolicky vstřícného stravování a rozhodli se udělat něco dobrého pro své tělo jsou např. Evička Holubová, Hanka Křížková nebo Lucka Bílá…

Okouzlující, vtipné a elegantní vystupování Magdaleny a její pohotové reakce na Jana Krause určitě stojí nejen za shlédnutí nejen za účelem pobavení, ale i za účelem inspirace, proč neotálet a s programem Metabolic balance začít co nedjříve.

Metabolic Balance není žádná dieta, ale úžasný životní styl, kdy se rozhodnete dávat svému tělu to nejlepší a nejoptimálnější „palivo“, v podobě skutečných a přirozených potravin, které jsou vybrány na základě skutečných potřeb vašeho těla a které mu umožní být v metabolické rovnováze, snadněji získat optimální váhu a oddálit tak stárnutí, které není nezbytně nutné….

Podívejte se!