Slovy klasika a okolí: „Nežrat“ … ale co když tahle jednoduchá poučka nefunguje. Mnozí z nás, kteří nikdy nepatřili mezi úžasné hvězdy a modelky asi vědí, o čem hovořím. Už od malička jsem patřila mezi tzv. obézní nebo oplácané děti. Minisukně anebo dvoudílné plavky nikdy nebylo nic pro mě. Na střední škole jsem se chvíli považovala za někoho, kdo docela sportuje a tak tomu odpovídala alespoň z části i moje vizáž. Ale pak jsem začala pracovat, méně cvičit a postupně nabírat. Mému blízkému okolí, zejména tedy mému manželovi, moje postupná kulatá změna nikdy přímo nevadila. Ale mě ano.

Znáte situaci, když přijdete do obchodu a musíte hledat pouze ve velkých velikostech? Nebo když Vám prodavačka řekne: tady na Vás nic nemáme, musíte do nadměrných velikostí. Nebo když Vám trenér squashe poví: kdybys neměla tu nadváhu, to by byla hra atp edpharmacie.fr. … Tak tohle všechno já znám velmi důvěrně. I pohledy lidí, které říkají … ta je tlustá.

Když už nevíte kudy kam s váhou, objeví se báječná bytost jménem Barbora Wolfová Balcarová a začne vám vyprávět, že existuje program, který je pro vás jak stvořený a že by bylo dobré, abyste jej vyzkoušela. Tak kouknete na stránky www.cordeus.cz a zjistíte, že milý program stojí 8000,- Kč a říkáte si, co to je zase za podvod. A tak zase člověk přemýšlí, jestli to za to stojí, peněz to rozhodně není málo. A tak mi trvalo další rok a půl, než jsem se rozhoupala a řekla si, že to teda zkusím.

Na první schůzce proběhlo měření, vážení a stanovování cílů. Nikdo mě nezpovídal z toho, proč jsem tlustá. S paní poradkyní jsme se bavily zejména o zásadách programu Metabolic balance a také o první cíli, který zněl 25 týdnů – 25 kilo. Na úplné začátku jsem o svých úmyslech vlastně nikomu neřekla, přesvědčení uzrálo ve mě a šla jsem do toho. A start byl raketový – začala jsem 17. srpna 2012 a za první měsíc jsme měla dole 8 kilo. A moje okolí si toho pomaličku začalo všímat. Další měsíc jsem měla dole zase 8 kilo a toho si moje okolí už začalo všímat víc a také začaly problémy s šatníkem. Postupně mi začal být můj šatník prostě velký. Pokud to zkrátím, tak jsem za rok zhubla 35 kilo.Vím, že ještě nejsem na konci své cesty a ani na konci svého úsilí, ale že s výsledky jsme zatím velmi spokojená.

Všem, kteří chtějí zhubnout, nejíst pilulky a líbit se sami sobě, bych doporučila se s programem Metabolic Balance seznámit. Tento program je založen na individuálním přístupu, obnově metabolické rovnováhy a funguje úplně na každého, kdo se chce změnit. A věřte je velmi příjemné od okolí poslouchat, že Vám to sluší. Přijít do obchodu a zkoušet normální konfekční velikosti. A v neposlední řadě si vyslechnout od svého muže, že má krásnou ženu.

po roce s metabolic 2013 – kopie

Akorát musím říct, že kromě nákladů na program, mě tato akce stála téměř kompletně nový šatník, pak také nové brýle, neboť mi klesly dioptrie a „zmenšil“ se obličej. Ale i tak si myslím, že výsledek stojí za to a jak napsal Petr Kutscherauer „Ano jsem hrdá na to, co jsme dokázala“.
Držím všem ostatním, kteří bojují se svými kily hodně štěstí na jejich nelehké, nebo vlastně při správná volbě docela lehké cestě.

Veronika

pro metabolic_2013 – kopie

© Metabolic Balance – www.vitalnienergie.cz

Použití textů a fotografií:

Vzhledem k tomu, že fotografie jsou mé osobní vlastnictví je jejich případné další použití možné pouze s mým osobním souhlasem.

Tištěná média — použití nezměněných textů je zdarma s podmínkou uvedení zdroje
Online média — možné je použít pouze úvodní čast textu v podobě upoutávky (cca v délce perexu nebo jednoho odstavce) a pro zbytek textu odkazovat na web www.vitalnienergie.cz