Děkuji paní Jiřině za sdílení jejího příběhu s programem metabolic balance. Byla skvělá, velice pečlivá a vždy „nakažlivě“ pozitivní, což je vlastnost, která báječně podporuje průběh celého procesu hubnutí. Vymýšlela báječné receptury a její nadšení a výsledky byly tak inspirující, že ovlivnila mnoho lidí kolem sebe ke změně pohledu na oblast nejen stravování… Podívejte se s námi, jak svůj příběh prožívala a prožívá dál…

Jak začal můj příběh a jak stále pokračuje… jeho Vrchol jsem si už nádherně vychutnala ….

Za 5 měsíců chybí rovných 20 kg! Z velikosti 50 je 42! Úžasný pocit…

Před 2 lety jsem měla jít na operaci kyčle. A taky jsem se na sebe už delší dobu zlobila, že jsem svůj špatně fungující metabolismus neřešila a tím si OLYMPUS DIGITAL CAMERAnechala připsat 20 kil navíc, přestože jsem „celý“ život byla štíhlá.

Teď jsem tedy opravdu věděla, že MUSÍM a hlavně, že CHCI. Že jsem krásná – vím, že jsem milá, veselá i hodná – vím, že jsem na duchovní cestě mne posiluje a tak jsem svoji touhu, přání a prosbu poslala tam nahoru do Vesmíru a opravdu najednou začaly přicházet informace, potkávala jsem lidi se zkušenostmi s hubnutím v programu metabolic balance a viděla na nich jejich výsledky. Na nic jsem už nečekala a objednala se k milé p. Balcarové a ta mě to pěkně barevně „vytmavila“ hned na počkání.To už jsem se na sebe pěkně naštvala – vidět, že je lepší nevidět…

Vyfasovala jsem svůj nový „superjídelníček“ a miluji ho dodnes. Miluji svoji miniváhu a porce už odvážím/ukrojím na deko přesně. Jen pro kontrolu dám na váhu a chválím se – jsi holka dobrá – to je OKO.

A ZA 5 MĚSICŮ mě moje velká váha prozradila sladké tajemství – že jsme už kámošky, že jí už nebudu nadávat, ani u ní omdlévat. „NO PODÍVEJ SE, KOUKNI SE PŘECE, “ říká.
KOUKNU se tedy a já snad musím omdlít zas – ROVNÝCH 20 KILO CHYBÍ!!!
20 KILO??? Úžasný pocit stát na vytouženém vrcholu blaha, kolem slunce, zář a pohoda – absolutní pocit štěstí. A vítězem jsem JÁ !!!

Takže ještě jedna moje afirmace: Jsem nejen krásná, veselá, hodná, milá i na duchovní cestě, ale jsem také ŠTÍHLÁ! Z čísla 50 je 42! Nový šatník, nový úsměv a hurá do života. Život mám totiž moc ráda. Mám ráda milé lidi a mám ráda p. Barboru Balcarovou nejen za její úžasný profesionální a milý přístup. Děkuji vážená p. Balcarová.

A co říci na závěr?
Všem odvážným štěstí přeje a já to štěstí posílám dál – z celého srdce.
Vědět co chci a být o tom přesvědčen na 100%.

Jaké byly mé pocity při programu metabolic balance

  • nádherné, protože se z vás stává silná osobnost
  • velký příliv energie
  • žádná únava (při plném nasazení práce) – tělo dostane přesně to, co potřebuje
  • naprosto žádný hlad, naprosto žádné chutě mlsat

A jen tak mimochodem – minivážení potravin mne stále baví, i když se nyní i občas odměním – nechci už hubnout, ale chci být stále „IN“, dělám krabičky i nadále – z programu metabolic balance se totiž stal můj nový „superkoníček“!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A abych nezapomněla. V nemocnici proběhlo vše skvěle – bez bolesti i prášků. A pan primař při vizitě na mne mohl oči nechat – MOC MI TO TOTIŽ SLUŠELO… navíc se vše rychle hojilo.

Teď ujdu 20 km bez problému, jezdím na kole, mám ráda rychlou chůzi…

P.S. Mám štíhlého manžela – dostal to darem… a tak vyvařuji a dělám mu dobrůtky a přeji mu ať mu stále tak chutná…(a jak to voní … no co – čichat se snad může …)

A to je ode mne všechno o odvaze, chuti do života a tak všem držím palečky a nebojte se začít – nebolí to …

Vaše Jiřa Sládková K. Vary

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Máte-li zájem o nezávazné informační setkání, na kterém se dozvíte veškeré podrobnosti o tomto unikátním stravovacím programu, nebo si chcete absolvovat program metabolic balance on-line, zaregistrujte se do odpovídajícího ze dvou formuláře níže. 

(Nemusíte se bát, vyplněním těchto formulářů se k ničemu nezavazujete, tato objednáka je zcela nezávazná. Po obdržení vyplněného formuláře Vás budu co nejdříve kontaktovat, abychom si domluvili bližší podrobnosti, které jsou nezbytné pro případný vstup do programu metabolic balance.)

Formulář níže vyplňte, pokud máte zájem o vystavení plánu a absolvování programu on-line formou, tedy „na dálku“.

© Metabolic Balance – www.vitalnienergie.cz

Použití textů a fotografií:

Vzhledem k tomu, že fotografie jsou mé osobní vlastnictví je jejich případné další použití možné pouze s mým osobním souhlasem.

tištěná média — použití nezměněných textů je zdarma s podmínkou uvedení zdroje
online média — možné je použít pouze úvodní čast textu v podobě upoutávky (cca v délce perexu nebo jednoho odstavce) a pro zbytek textu odkazovat na web www.vitalnienergie.cz