RECEPTY

Pro dobrý pocit a požitek z jídla vyzkoušejte recepty podle principů programu Metabolic balance® ! Metabolic balance® neznamená žádné hladovění, ale chutné a zdravé recepty, po kterých kila půjdou dolů jen tak mimochodem! Příroda nám nabízí pravé „tukožrouty a zeštíhlovače“. Využijte tyto léčivé síly a naučte se, jak uvést látkovou výměnu opět do rovnováhy!

V programu Metabolic balance® vám na základě vašich laboratorních hodnot a zdravotní anamnézy a dalších údajů o vás připravíme váš jedinečný stravovací plán, který zohlední a bude respektovat skutečné potřeby vašeho těla. Program Metabolic balance patří v současné době mezi nejeefektivnější metody v oblasti zdravého stravování ve světě. Přináší v tomto směru velmi komplexní řešení nejen pro snížení tělesné hmotnosti, ale i pro úpravu látkové výměny, prevenci a celkovou podporu zdraví.

Metabolicky vstřícná strava je tedy vhodná nejen pro úpravu hmotnosti a podporu metabolizmu, ale profituj z ní i ženy v menopauze, celiaci kteří dodržují bezlepkovou dietu, ale i klienty či pacienti, kteří řeší zdravotní problémy.

Recepty níže jsou popsány pro 3. a 4. fázi – tedy s rozšířenými ingrediencemi. Pokud dodržujete 2. úpravnou fázi je potřeba si tyto recepty a jejich ingredience upravit přesně dle vašeho osobního jídelního plánu a doporučených gramáží.

Experimentujte, radujte se a užívejte si s metabolicky vstřícnými recepty ♥!