Když jsem zvažovala, zda začít s programem Metabolic Balance®, chtěla jsem hlavně zlepšit a podpořit své zdraví a také zjistit, co za potraviny a jejich kombinace mému tělu svědčí. Musím říci, že výsledky předčily mé očekávání. Nejen že výsledky se dostavily rychle, ale vše do sebe zapadlo, vše mi dává smysl.

Stravování podle Metabolic Balance® pomohlo mě i mému manželovi (do programu jsme vstupovali společně) v mnoha ohledech. Začínali jsme v létě a už nyní máme viditelné výsledky. Můj muž se zbavil během měsíce ekzému, který ho trápil asi 10 let, zlepšily se mu jaterní hodnoty i tlak. Mě se snížila hladina cholesterolu. A jako bonus jsme oba zhubli 7-10 kg (i když kvůli váze jsme do programu nešli).

S Bárou, jako s průvodcem, jsem byla moc spokojená. Vždy mi rychle a důkladně zodpověděla veškeré mé otázky, naše on-line konzultace tak pro mě byly hodně přínosné a skvělá byla i její virtuální podpora v podobě členské sekce.

Pokud hledáte způsob stravování, který vedle zdravé hmotnosti podporuje a zlepšuje i celkové zdraví, tak program Metabolic Balance, s Bárou jako průvodcem, jednoznačně doporučuji.

Lenka K.

Ukázkový jídelníček na hubnutí pro 30 dnů

Vyzkoušejte 30 dnů jíst podle principů Metabolic Balance.