Občas posílám svým klientům takový malý dotazníček, a ptám se, co jim program Metabolic Balance přinesl a jak byli spokojeni. Jsem přesvědčena, že živé a skutečné příběhy našich klientů jsou tou nejlepší inspirací. Proto se zde o ně dělím…

Miluško, jaké bylo vaše očekávání před tím, než jste s programem Metabolic Balance® začala? Jaké bylo vaše přání?

Chtěla jsem zhubnout, ale ne pomocí krátkodobých diet nebo různých koktejlů. Chtěla jsem zhubnout na základě zdravého jídelníčku, který jsem si ale sama neuměla sestavit a ani si představit, co má takový jídelníček obsahovat.

Jaká je realita? Jak je to ve skutečnosti? Splnilo se vaše očekávání? Splnilo se vaše přání?

Skutečnost mě opravdu velmi mile překvapila, měla jsem strach, zda to zvládnu a nebudu mít na 3 jídlech za den hlad. Jídelníček byl velmi dobře sestaven, neměla jsem hlad (porce byly dokonce někdy větší, než jsem jedla dříve), ale co bylo hlavní – ani jsem neměla žádné chutě na sladké, díky sladké tečce za každým jídlem (ovoce).

Jaké jsou konkrétní přínosy Metabolic Balance®? Jak vám program pomohl, čeho jste díky němu dosáhla a jak konkrétně se zlepšila vaše situace?

Díky programu Metabolic Balance® jsem si uvědomila jaké je správné složení mého jídelníčku a množství potravin. Do budoucna se budu snažit vycházet z dosavadního jídelníčku a přidávat postupně nová jídla. Díky programu Metabolic Balance® jsem zhubla 10 kg (přitom můj plán byl 8 kg).

A jak jste byla spokojená s poradenstvím?

Paní Bára je velmi milá a ochotná, a dobře se mi s ní pracovalo. Díky za její rady a postřehy.

Doporučila byste program Metabolic Balance® dalším lidem?

Jednoznačně ANO.

Miloslava Müllerová