Děkujeme naší poradkyni paní Martině za to, že se s námi podělila o její zkušenost s dodržováním programu metabolic balance – a tedy je úžasná… Podívejte se jak zhubla neuvěřitelných 36 kg!

Jmenuji se Martina Hofbauerová. Vlastním studio zdravého životního stylu v Jindřichově Hradci. Hlavní náplní mého studia je regulace váhy a modelace postavy, pro kterou nabízím různé cvičební stroje. K tomu jsem ale potřebovala najít tu správnou metodu, která by efektivně doplňovala ostatní služby, hlavně po stránce správné výživy.

I já sama jsem se převážnou část života potýkala s nadváhou. Ještě nedávno jsem vážila 98 kg, přičemž konfekční velikost se pohybovala mezi 50 a 52. Držela jsem různé i velmi přísné diety, kupovala jsem si spoustu potravinových doplňků, které slibovaly zázračné zhubnutí. Ale po velkém trápení se vždy dostavil takzvaný jojo-efekt.

V loňském roce jsem se seznámila s metodou METABOLIC BALANCE. Zaujala mě natolik, že jsem jí chtěla sama vyzkoušet. Pod vedením paní Ivany Buettner jsem úspěšně absolvovala všechny 4 fáze a výsledek je naprosto úžasný. Vážím pro mne neuvěřitelných 62 kg, konfekční velikost se pohybuje mezi 34 a 36 a postavu mám drobnou tak, jak jsem jí neměla ani jako dospívající dívka.

Měla jsem i spoustu zdravotních problémů jako například vysoký krevní tlak, zánět slinivky a žaludku, problémy se žlučníkem. Jsou to typické metabolické poruchy, jež mne díky programu METABOLIC BALANCE přestaly trápit. Velmi kvalitně se stravuji z běžně dostupných potravin, občas si i „zahřeším“ pohárem dobré zmrzliny, ale nemusím se vůbec obávat jojo-efektu.

Protože jsem tento program vyzkoušela na vlastním těle a výsledek je nepřehlédnutelný, jsem sama pro svou firmu velkou reklamou. Svým klientkám mohu s čistým svědomím program METABOLIC BALANCE doporučit.

Jsem touto metodou naprosto nadšená, neboť je to v dnešní době jediná metoda, která má velmi pozitivní vliv na zdraví, člověk netrpí hladem, stravuje se velmi pestře a jídlo mu neškodí, ale naopak se stává „lékem“.

Takhle se hubne s metabolic balance 36 kg!

Takhle se hubne s metabolic balance 36 kg!

Máte-li zájem o nezávazné informační setkání, na kterém se dozvíte veškeré podrobnosti o tomto unikátním stravovacím programu, nebo si chcete absolvovat program metabolic balance on-line, zaregistrujte se do odpovídajícího ze dvou formuláře níže. 

(Nemusíte se bát, vyplněním těchto formulářů se k ničemu nezavazujete, tato objednáka je zcela nezávazná. Po obdržení vyplněného formuláře Vás budu co nejdříve kontaktovat, abychom si domluvili bližší podrobnosti, které jsou nezbytné pro případný vstup do programu metabolic balance.)

Formulář níže vyplňte, pokud máte zájem o vystavení plánu a absolvování programu on-line formou, tedy „na dálku“.

© Metabolic Balance – www.vitalnienergie.cz

Použití textů a fotografií:

Vzhledem k tomu, že fotografie jsou mé osobní vlastnictví je jejich případné další použití možné pouze s mým osobním souhlasem.

tištěná média — použití nezměněných textů je zdarma s podmínkou uvedení zdroje
online média — možné je použít pouze úvodní čast textu v podobě upoutávky (cca v délce perexu nebo jednoho odstavce) a pro zbytek textu odkazovat na web www.vitalnienergie.cz