Zdravím, dámy a slečny ?Něco PRO VŠECHNY KDO ZTRATILI SEBEKÁZEŇ ? Aneb zakousněte se a pojďme se s tou sebekázní bít společně!

Jakožto protřelý ,,metabolikář“ a poradce, držel jsem si léta svou těžce vydobytou ideální váhu 93Kg ke 195cm. Jak už to tak bývá, časem jsem ale ztratil kázeň, protože jsem zjistil, že moje tělo zvládá i prohřešky typu pivo, čokoláda, těstoviny. Pravda je, že jsem se několikrát snažil usměrnit, nicméně to nešlo. Proč taky? Cítil jsem se dobře, figura nebyla marná, tak co?

To vše se změnilo 1. ledna 2016, kdy jsem díky pocitu povánoční těžkosti stoupnul po půl roce na váhu. DOPRDELE!!! – dámy prominou, ale přesně to jsem vykřikl, když jsem spatřil trojciferné číslo šklebící se na mě z váhy. A věřte, že to co následovalo, bylo opravdu neuvěřitelné. Stačil jeden pohled na nafouklé břicho, spadlá, jindy mužná prsa, a usmívající se STOVKU a byl ze mě aktivní metabolic par ecellence během pěti sekund.

Teď je 8.1. a váha říká stále tragických 97. Nicméně to jde na přísní fázi dolů a vlastně poměrně rychle. Pocity těžkosti jsou pryč.

Tímto bych Vám jen chtěl říci, že Vám všem, co jste ztratili sebekázeň, dobře rozumím a sám jsem jedním z vás. Tak se zakousněte a pojďme se s tou sebekázní bít společně!

Vy, co máte své plány metabolic balance, tak je rychle vytáhněte a začněte dodržovat 1. a 2. fázi aspoň po dobu 14 dnů, lépe 30 dnů!

A vy, co je nemáte, tak si stáhněte zdarma eBook 9 tipů jak upravit svoji váhu, nebo pouvažujte o svém vlastním jídelním plánu podle programu metabolic balance ???

Váš
Matěj Balcar

Kam se poděla naše sebekázeň???

Kam se poděla naše sebekázeň???

 

Však my víme, jak zas na to! Návrat k pravidlům metabolic balance nás dostane zas do latě :)

Však my víme, jak zas na to! Návrat k pravidlům metabolic balance nás dostane zas do latě 🙂