S radostí zde sdílím příběh Marka, který začal s programem Metabolic Balance po mnoha různých dietních pokusech a už moc nevěřil, že mu něco pomůže. Marek shodil během 3 měsíců krásných 17 kg, 13 cm v pase, 7 cm bez boky, 4 cm přes stehna, snížil se mu tlak, zlepšil spánek a zvýšilo sebevědomí…  

„První zkušenosti s hubnutím, disciplínou a sebeovládáním jsem si zkusil při dodržování jídelníčku podle jedné nejmenované knížky. Principy byly jen obecné a i když jsem něco málo shodil, nebylo to prostě ono.

I když jsem k dietám po svých zkušenostech obecně skeptický, tak program Metabolic Balance se pro mě stal výjimkou. Líbí se mi na něm to, že jídelní plán je postavený na reálných datech z krve a celkové anamnéze, a také to, že díky čtyřem fázím programu lze dodržovat dlouhodobě a přísnou fázi zopakovat kdykoli je to potřeba. Díky programu Metabolic Balance teď už vím, jak na to.

S Bárou, jako poradkyní, jsem byl velmi spokojený. Jakoukoli otázku a nejasnost mi při konzultacích, které probíhaly v poradně i on-line, vždy smysluplně vysvětlila a pochybnosti, které se občas vynořily, rozptýlila. A tak mi to celé v konečném výsledku zapadlo, jako dílky puzzle a dává mi to hlubší smysl.

Schodil jsem za 3 měsíce 17 kg! A i když se to zdá hodně, vše mělo svůj důvod. Necítil jsem se špatně a ani jsem neměl pocit pocit hladu (tohle je časté téma, které se týká velikosti porcí v programu Metabolic Balance – mohu jen potvrdit, že při správné skladbě jídelníčku člověk hlad nemá). Cítil jsem velmi dobře a energie mi nescházela ani pro běžné pohybové aktivity. Oblíbil jsem si úplně nové druhy zeleniny, které jsem před tím neznal a nejedl a naučil jsem se také jíst pravidelně a dodržovat pitný režim, který je pro tělo důležitý.

A jaké byly moje největší výzvy při dodržování Metabolic Balance?

  • Největší mojí výzvou bylo „ukáznit se“ a striktně dodržovat jídelní plán a nevybočovat, nehřešit.
  • Naučit se zvládat občasné „staré“ chutě a ustát to.
  • Diskuze s okolím, kdy je „každý doktor“ a ví nejlépe, co bych měl dělat a co nedělat…?

Myslím si, že 1 – 3 měsíce dodržovat přísnou redukční fázi není za tak dlouhá doba na to, aby se to nedalo zvládnout.

Cítím velkou radost i hrdost, že jsem to zvládl. Velkou odměnou mi je shození váhy, rapidní snížení krevního tlaku (se kterým jsme se léčil), mnohem kvalitnější spánek a také vyšší sebevědomí. Největším důkazem úspěchu jsou pro mě udivené výrazy mého okolí, když mě vidí v „novém těle“.

Program Metabolic Balance upřímně doporučuji každému, kdo chce zdravě zhubnout, zlepšit své celkové zdraví a také se naučit novému vztahu k jídlu a sám k sobě. Z mého pohledu a zkušenosti je to skvělá investice!

Marek zhubl v programu Metabolic Balance za 3 měsíce 17 kg, snížil se mu krevní tlak, zlepšil spánek i sebevědomí

Marek zhubl v programu Metabolic Balance za 3 měsíce 17 kg, snížil se mu krevní tlak, zlepšil spánek i sebevědomí

 

Ukázkový jídelníček na hubnutí pro 30 dnů

 

 

© Bára Wolfová Balcarová – Metabolic Balance® 

Použití textů a fotografií: Vzhledem k tomu, že fotografie jsou mé osobní vlastnictví, je jejich případné další použití možné pouze s mým osobním souhlasem.

Pro tištěná média — použití nezměněných textů je zdarma s podmínkou uvedení zdroje, přímého odkazu na mé stránky a s mým osobním souhlasem.

Pro online média — možné je použít pouze úvodní část textu v podobě upoutávky (cca v délce perexu nebo jednoho odstavce) a pro zbytek textu odkazovat na můj web www.vitalnienergie.cz. Nutný je můj osobní souhlas.