Alenka absolvuje program Metabolic balance® on-line, tedy formou „na dálku“. Píše mi krásné reporty o svém průběhu a tak jsem ji poprosila, zda bys se zde podělila o svoji zkušenost s hubnutím „na dálku“ a zhodnotila nakolik jí pomáhá moje on-line podpora v podobě nové členské sekce, kterou jsem pro své klienty a i klienty ostatních poradců vytvořila.

Zpočátku jsem očekávala jen to, že zhubnu a budu „štíhlá holka“. Po spoustě diet a zdravém stravování jsem pokaždé něco zhubla, ale dlouhodobě jsem u žádného stravování nevydržela. MB jsem již zkusila v létě, kdy jsem si objednala 28 denní program „Krásní do plavek za 28 dní“ a „Metabolickou kuchařku“. Začala jsem si osvojovat základní pravidla programu metabolic balance® a celkem mi to vyhovovalo i přes to, že jsem byla zvyklá předtím jíst 5x denně. Ale nebyla bych to já, abych se nakonec nerozhodla pro laboratorní testy a metabolic balance® ON-LINE. Vždyť už jsem toho zkusila tolik, tak přece něco zabrat musí.

Nezhubla jsem přes noc. Ale postupem času jsem se dostala do stádia, že nedržím dietu, ale tento způsob stravování se stává mým životním stylem, který mi začal naprosto vyhovovat. Jedla jsem sice celkem zdravě i před Metabolic balance®. V mém jídelníčku byla spousta zeleniny, bílkovin a zdravých příloh minimum. Jen jsem špatně kombinovala potraviny a v jídle jsem neměla pouze jednu bílkovinu, ale více a ještě k tomu jen jednou za den.

Potraviny v mém jídelním plánu mi vyhovují. Po každém jídle se cítím lehce, netlačí mě jídlo v žaludku, nepálí mě žáha a pravidelně se vyprazdňuji. Samozřejmě nejsem stoprocentní a občas zakousnu i něco, co v mém metabolickém plánu opravdu není. Ale jsem moc spokojená. Vyhovuje mi kontakt s mojí poradkyní Bárou a snažím se „zuby nehty“ držet jejích rad. Bára je mým velkým vzorem. A díky členské sekci  mám pocit, že už jsme vlastně takové staré známé, protože si jí dost často pouštím na videu a opakuji si tím pořád dokola spoustu dalších informací, které se váží k programu metabolic balance® a jinde nejsou uvedeny.

Alenka hubne v programu Metabolic balance on-line, tedy na dálku...Alenka hubne v programu Metabolic balance on-line, tedy na dálku...

Alenka hubne v programu Metabolic balance on-line, tedy na dálku…

Za přínosy považuji nové recepty na moc dobrá a zároveň zdravá a vyvážená jídla. Ráda si čtu úspěchy, kterých dosáhly jiné „metaboličky“ a dokonce i „metabolici“. Doufám, že budu také tak úspěšná. A především mi Metabolic balance® pomáhá nejen při změně mého těla, ale i mého nitra. Psychicky se totiž cítím fajn a moje tělo se mění k lepšímu. Nezhubla jsem zatím žádné hromady tuku (za dva měsíce 4 kg), ale moje tělo se pomalu mění. V obličeji jsem pohublá a nedělá to jen krátký účes☺. Zmenšila jsem se v ramenou, no pravda….i prsa mám menší. V pase a v bocích jsem užší o 7 centimetrů. Jsem spokojená a nevzdávám to. Abych náhodou na něco nezapomněla, tak se tak se vracím do členské sekce poslechnout si rady naší Báry.

Za sebe musím říci, že bych program Metabolic balance® doporučila každému, kdo chce měnit své tělo a svoji stravu. Okolí si již všimlo mé změny, tak jsem některé známé odkázala, aby si o programu metabolic balance® přečetli…

Milá Báro, moc děkuji za vše, co jste pro nás sepsala, za Vaše rady, recepty a hlavně podporu.

Alena Hampejsová